Poprzedni artykuł: Właśnie pojawił się spot "Listów do M.3"! Musicie to zobaczyć Następny artykuł: Dakota Johnson zdradziła swoje urodowe sztuczki! Sprawdźcie, jak uwodz...

Pamiętacie Ivo ze 'Zbuntowanego Anioła'? Zobaczcie, jak się zmienił

Kobieta, , tagi: seriale dla kobiet
Jeżeli należałyście do fanek serialu "Zbuntowany Anioł", to na pewno kojarzycie postać Iva. W jego rolę wcielał się Facundo Arana. Zobaczcie, jak się zmienił od czasu tej produkcji. Jest jeszcze bardziej męski?

"Zbuntowany Anioł" to serial, który przez wiele miesięcy przyciągał miliony osób przed telewizory na całym świecie. Ekranizacja miłości Ivo i Milagros miała swoją premierę w 1998 roku. W role głównych bohaterów wcielił się Facundo Arana i Natalia Oreiro. Metamorfozę aktorki już wam pokazywałyśmy. Zobaczcie: Buntownicza Natalia Oreiro bardzo się zmieniła! Zobacz, jak teraz wygląda.

Dzisiaj pokazujemy wam, jak bardzo zmienił się Facundo Arana.

Jak dzisiaj wygląda Facundo Arana?

Chociaż po "Zbuntowanym Aniele" Facundo Arana występował jeszcze w takich produkcjach, to jednak najbardziej rozpoznawany pozostał dzięki roli Iva.

Przypominamy, że kilkanaście lat temu wyglądał tak: 

#ivomili #oreiroarana #munecabrava #oreiro #ivo #дикийангел @facundoaranatagle @muneca_brava_nati_facu @natalia_oreiro_russia

Post udostępniony przez Дикий Ангел (@milagros_esposito_di_carlo)

#Retro

Post udostępniony przez Facundo Arana (@facundoaranatagle)

Obecnie jest w związku z modelką Marią Susini i ma trójkę dzieci. W naszej galerii zobaczycie, jak teraz wygląda... Zmężniał?

Źródło zdjęcia głównego: Facebook

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 07:04

Zobacz także

Nasze propozycje