Poprzedni artykuł: Meghan Markle znowu powiedziała "NIE" królewskiej tradycji. Tym razem... Następny artykuł: Perfumy legendarnego projektanta dostępne w Lidlu za ułamek ceny!

Pamiętacie Daniela z "Klanu"? Jakuba Tolaka znów możecie zobaczyć w telewizji

Jakub Tolak zasłynął rolą Daniela w serialu "Klan". Zwróciłyście uwagę, że teraz gra w reklamie... sieci sklepów?

W serialu "Klan" Jakub Tolak od 1997 roku grał syna Moniki, czyli Izabeli Trojanowskiej - Daniela Rossa. Jego bohater był nosicielem wirusa HIV, co było ważnym krokiem w edukacji Polaków na temat tej choroby. W 2008 postanowił opuścić produkcję, a jego miejsce zajął Marek Kossakowski. Aktor jednak nie zrezygnował zupełnie z kariery. Zaczął grać też m.in. w "Barwach szczęścia". Poza tym mogliśmy go oglądać w produkcji "Jak oni śpiewają", co nie było przypadkowe - aktor jest również muzykiem!

jakub tolak

Jak to bywa w aktorskim świecie, Jakub Tolak podejmuje się także grania w reklamach. Obecnie możemy go oglądać w materiale promocyjnym sieci sklepów Selgros Cash&Carry. Aktora nietrudno rozpoznać. Mamy nieodparte wrażenie, że czas dla niego się zatrzymał. Co prawda wygląda dojrzalej, ma dłuższe włosy oraz brodę, ale dzięki temu, że prezentuje się wręcz w młodzieżowej stylizacji (bluza, dżinsowa kurtka i biały t-shirt) zupełnie nie powiedziałybyśmy, że aktor skończył już 36 lat!

jakub tolak w reklamie selgros

Screen z Youtube@Selgros Cash&Carry

Jakub Tolak nie jest też typowym celebrytą. Ma konto na Instagramie, ale tam obserwuje go zaledwie niewiele ponad tysiąc osób. W opisie podaje, że kocha podróże, jest muzykiem, perkusistą w grupie Traces to Nowhere, no i oczywiście aktorem. W którym wcieleniu najbardziej go lubicie?:) 

Całą reklamę z udziałem Jakuba Tolaka możecie zobaczyć na YT:

Źródło zdjęcia głównego: EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 20:21

Zobacz także

Nasze propozycje