Poprzedni artykuł: Lady Gaga wyznała: "Tak, jestem w ciąży" Następny artykuł: Mineralna, źródlana, a może stołowa? Jaką wodę wybierać?

Pamiętacie najsłynniejszą małą Miss? Zobaczcie, jak dziś wygląda Honey Boo Boo!

Jako sześciolatka rywalizowała w konkursach piękności, miała swój program w telewizji. Jej twarz znali wszyscy - obecnie trudno ją rozpoznać. Jak dziś wygląda Honey Boo Boo?

Alana Thompson, znana jako Honey Boo Boo przez kilka lat była prawdziwą "gwiazdą" światowych mediów. Wystylizowana sześciolatka z grubą warstwą makijażu na buzi i jej otyła matka June zasłynęły za sprawą programuToddlers & Tiaras, w którym zawzięcie rywalizowały o kolejne tytuły małych piękności. Dziś Mama June chwali się nową, szczupła figurą, ale co dzieje się z Alaną? W pierwszej chwili trudno ją rozpoznać...

Jak zmieniła się Honey Boo Boo?

Blond loki, sztuczna opalenizna, pełen makijaż i kiczowate stylizacje - gdy w 2012 roku Alana Thompson uczestniczyła w konkursach dla małych miss jej wygląd i zachowanie budziły ogromne kontrowersje. Zagubiona w dorosłym świecie dziewczynka niejednokrotnie wpadała w furię, gdy coś szło nie po jej myśli, a jej nieadekwatne do wieku wypowiedzi przed kamerami wzbudzały niepokój telewidzów. U boku córki "sławę" zdobyła też matka - chorobliwie otyła Mama June, która niedawno "wróciła" w nowej, odchudzonej postaci. Tym razem... bez Alany.

Po sukcesie w Toddlers & Tiaras, Alana wraz z rodziną wystąpiła w osobnym reality show zatytułowanym po prostu Here Comes Honey Boo Boo. Kontrowersyjny program został przerwany po skandalu, jaki wybuchł w 2014 roku - jedna z sióstr Alany oskarżyła partnera Mamy June o molestowanie. Medialna burza trwała przez wiele miesięcy, koncentrując się na osobie matki, jednak problemy rodzinne odbiły się także na Honey Boo Boo.

Dziś Alana w niczym nie przypomina małej miss z TLC - trzynastolatka zmaga się z dużą nadwagąktórej próbowała pozbyć się w kolejnym programie telewizyjnym. Niestety, z marnym skutkiem... Honey Boo Boo obecnie nie pokazuje się już w mocnym makijażu, ale mimo to nadal lubi podkreślać np. oczy za pomocą błyszczących cieni, nie ma już blond włosów ani spryskanych lakierem loków. Na pierwszy rzut oka trudno ją rozpoznać. Z drugiej strony wreszcie bardziej przypomina normalną nastolatkę niż lalkę Barbie! Choć nie jest już tak medialna jak w dzieciństwie, to jednak ostatnio zrobiła wyjątek i znowu pozowała na ściance.

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, jak zmieniała się Honey Boo Boo!

Zobacz też: Ta kobieta przyćmiła Melanię Trump - kim jest nowa ulubienica amerykańskich mediów?

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe TLC

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2019, 00:20

Nasze propozycje