Poprzedni artykuł: Księżna Kate w stylizacji za… 44 tysiące złotych! Następny artykuł: Paulina Sykut tańczy w sukience maxi z ciążowym brzuszkiem

Jak urządzić sypialnię? Inspiracje z Instagrama

Kobieta, , tagi: inspiracje z Instagrama, dekoracja wnętrz
Przed Wami remont mieszkania i zastanawiacie się, jak urządzić sypialnię? Warto przed tym obejrzeć kilka zdjęć z innych mieszkań.

"Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz". To dobrze znane powiedzenie, które odnosi się do tego, że tak naprawdę od nas samych zależy to, jak będzie wyglądało nasze dalsze życie. Każda mądrość jednak ma swoje pochodzenie. Często wywodzi się z doświadczeń z codziennych czynności. Zapewne wiele z Was choć raz w życiu doświadczyło spania na niewygodnym łóżku, zwiniętej pościeli, czy innego dyskomfortu w czasie snu. Pewnie nie raz rankiem towarzyszyło Wam z tego powodu kiepskie samopoczucie, a czasem nawet np. ból pleców. Jedno jest pewne- to gdzie śpimy, ma niebywałe znaczenie. 

Specjaliści twierdzą, że w sypialni nie powinno być urządzeń elektronicznych, a już na pewno nie powinniśmy z nich korzystać bezpośrednio przed snem. Warto też aby w pomieszczeniu znajdowały się rośliny, które będą oczyszczały powietrze. 

Udowodniono również, że ważne jest aby w sypialni panował porządek, a na ścianach powinny znajdować się delikatne kolory, najlepiej pastele. Wiele osób twierdzi, że ich uspokaja kolor błękitny. 

Nadal zastanawiacie się, jak urządzić swoją sypialnię? Prezentujemy Wam kilka zdjęć, które mogą dla Was stanowić źródło inspiracji. 

Zobaczcie także:  Jak dobrać okna do kuchni?

Foto:  Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:35

Zobacz także

Nasze propozycje