Poprzedni artykuł: Beyonce urodzi dzieci z in vitro! Znamy już płeć rodzeństwa Blue Ivy :... Następny artykuł: Ania Lewandowska skomentowała doniesienia o imieniu i płci dziecka!

Widzieliście seksowną żonę Jamiego Dornana? Jest bardzo podobna do Dakoty i... spokojnie mogłaby zagrać Anastazję

Kobieta,
,
, tagi: jamie dornan, Ciemniejsza strona Greya
Piękna brunetka, która nie stroni od krwistoczerwonych szminek. Poznajcie Amelię Warner - na premierze "Ciemniejszej strony Greya" można było ją pomylić z Dakotą ;)

Choć Jamie Dornan ma w swoim życiu kilka udanych ról, to jednak większość osób kojarzy go z jednej - Christiana Greya. Dla wielu osób jest on jednoznacznie kojarzony też ze swoją koleżanką z planu - Dakotą Johnson. Nic dziwnego - erotyczne sceny to prawie ich chleb powszedni. Ponoć jednym z argumentów do obsadzenia ich w głównych rolach był fakt, że od pierwszego spotkania można było zobaczyć między nimi nić porozumienia, co w przypadku takiej produkcji było niezbędne. 

Kiedyś jednak trzeba opuścić plan i wrócić do swojej codzienności. Nie zapominajmy więc, że Jamie Dornan ma żonę! I to nie byle jaką. Amelia Warner jest piękną kobietą o wyrazistej urodzie. Para pobrała się w 2013 roku. Na ostatniej premierze to właśnie o Amelii mówiło się więcej niż o Dakocie! Dlaczego? 

Zobaczcie tę piękną parę w naszej galerii!

Polecamy także:  Dakota Johnson zaliczyła wpadkę na premierze "Ciemniejszej strony Greya"? Zobaczcie tylko, co się stało z jej... biustem

Foto: Instagram/ameliawarner_greece

Czy wiesz, że moda nie musi być droga? Poznaj zniżki na stronie bonprix promocje.
zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 lutego 2020, 06:36

Nasze propozycje