Poprzedni artykuł: Tysiące lajków i kontrakty reklamowe dla celebrytek, które... nigdy ni... Następny artykuł: Zakupy online, czyli jak taniej skompletować kosmetyczkę

Pamiętacie Glorię ze "Zbuntowanego Anioła"? Myślicie, że nadal ma takie bujne brwi?

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Wyraziste brwi były znakiem rozpoznawczym Glorii Esposito. Jak bardzo zmieniła się w ciągu 19 lat od emisji pierwszego odcinka "Zbuntowanego Anioła"?

Urocza Gloria Esposito była jedną z ulubionych postaci fanów serialu "Zbuntowany Anioł". Przyjaciółka Milagros bardzo zmieniła się przez te niemal 20 lat.  

Jak wygląda obecnie Gabriela Sari?

Gabriela Sari wcieliła się w rolę Glorii Esposito, czyli jednej ze służących. Jej największym marzeniem było znalezienie tej jedynej, prawdziwej, wielkiej miłości. Jako najlepsza przyjaciółka Milagros wspierała ją i doradzała w miłosnych sprawach razem z Motylkiem, czyli Adeliną de Solo (ona też się bardzo zmieniła). Znakiem ropoznawczym Glorii były oczywiście jej bujne i nieokiełznane brwi.

Źródło: Facebook

Mimo upływu lat Gabriela Sari nadal jest bardzo popularną aktorką. Ma za sobą ponad 15 produkcji serialowych i filmowych. Teraz jest szcześliwą, 40-latką, która spodziewa się pierwszego dziecka!

Czy aktorka zrobiła coś ze swoimi brwiami? :) Sprawdźcie w naszej galerii!

Zdjęcie główne: Facebook

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:25

Zobacz także

Nasze propozycje