Poprzedni artykuł: Wydali 75 tys. złotych, żeby wyglądać jak Brad Pitt! Udało się? Następny artykuł: Annę Lewandowską czeka operacja! Opowiedziała o tym u Kuby Wojewódzkie...

Nastoletnia Mania z 'Przepisu na życie' teraz ma 26 lat. Jest piękną kobietą!

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Aktorka zdecydowała się na udział w bardzo odważnej produkcji. Czy ta ecyzja ponownie przyniesie jej sławę?

W rolę Mani wcieliła się Aleksandra Radwańska, która była najlepszą serialową przyjaciółką Dominiki Gwit. Podczas gdy o tej drugiej ciągle jest głośno, o Radwańskiej od czasów "Przepisu na życie" rzadko kiedy się wspominało. Teraz wróciła i od razu zdecydowała się na udział w etiudzie z odważnymi scenami.

Zdjęcie: East News

Jak zmieniła się Mania z "Przepisu na życie"?

W 2011 roku "Przepis na życie" bił rekordy oglądalności. Ale od czasu, kiedy wyemitowano pierwszy odcinek, minęło już sześć lat. Czy od tamtej pory Ola Radwańska zmieniła się? Młoda aktorka na pewno wydoroślała, a oprócz tego, jest naprawdę piękną kobietą. 

Rola w etiudzie "Cza cza" wyreżyserowanej przez Arka Ratajczaka to dość odważny krok. Gwiazda gra w niej młodą dziewczynę, która przeżywa swoją pierwszą miłość. Zauroczona bohaterka w niektórych scenach pokazuje się zupełnie nago. 

Relacje charakteryzujące się sekwencjami zbliżeń i wycofań (przyciągnięć i odepchnięć) można porównać do cza-czy. CZA CZA to krótkometrażowa etiuda fabularna o poszukiwaniu wymykającej się bliskości - pisze o dziele reżyser.

Myślicie, że bardzo się zmieniła? :) Zobaczcie na wideo!

Zdjęcie główne: East News

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 09:10

Zobacz także

Nasze propozycje