Poprzedni artykuł: Dakota Johnson spotyka się z jednym z najbardziej przystojnych aktorów... Następny artykuł: Klub Recenzentki Wizaz.pl - odpowiedzi na Wasze najczęściej zadawane p...

'Piękna i naturalna' kuzynka Kardashianek - czy Natalie Zettel zagrozi popularności Kim i Kylie?

Media nazywają ją "najładniejszą" i "najbardziej naturalną" z całej rodziny Kardashianek. Kim jest i jak wygląda 18-letnia kuzynka Kim i Kylie?

Kim jest Natalie Zettel? To nazwisko od kilku dni przewija się przez setki portali internetowych - choć kryjąca się pod nim 18-latka na razie nie należy do szczególnie znanych, już wkrótce może się to całkowicie odmienić. Poznajcie "sekretną" kuzynkę Kardashianek!

Natalie Zettel - najładniejsza i najbardziej naturalna z Kardashianek?

Kim Kardashian, Kylie i Kendall Jenner - te dziewczyny znają dziś praktycznie wszyscy ludzie z dostępem do internetu. O Natalie Zettel póki co słyszało niewielu, ale jesteśmy pewne, że to kwestia czasu - 18-latka bez wątpienia ma zadatki na szybką karierę. Nastolatka z Kalifornii jest bowiem córką młodszej siostry Kris Jenner, a więc kuzynką Kim, Kylie, Kourtney, Khloe, Kendall i Roba. Co ciekawe, wcale nie jest do nich podobna.

Młodziutka Natalie jest bardzo aktywna na Instagramie i najwyraźniej marzy o karierze modelki. Na razie ma "tylko" ok. 20 tysięcy obserwujących, ale już teraz dziennikarze i internauci zachwycają się jej urodą i faktem, że - póki co - bardzo różni się od swoich sławnych kuzynek. Media nazywają ją "najbardziej naturalną" i zarazem najładniejszą z całej rodziny - rzeczywiście, jej twarz wygląda na wolną od wypełniaczy i ingerencji chirurgów plastycznych. I właśnie ten fakt może okazać się jej największym atutem.

Jesteście ciekawe, jak wygląda Natalie Zettel? Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia atrakcyjnej 18-latki. Zgadzacie się, że siostrom Kardashian "rośnie" solidna konkurencja? ;)

Zobacz też: Paulina Krupińska już tak nie wygląda - gwiazda zdecydowała się na nową fryzurę!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Zapisz

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 07:32

Zobacz także

Nasze propozycje