Poprzedni artykuł: Z powodu tego kompleksu nękano ją w szkole - co ukrywała pod grzywką? Następny artykuł: Jedna z najpopularniejszych pozycji seksualnych może być… NIEBEZPIECZN...

Serialowy Michał Łagoda, mąż Gosi Mostowiak z 'M jak Miłość', bardzo się zmienił! Jest przystojny?

Paweł Okraska, czyli serialowy Michał Łagoda budził wiele pozytywnych emocji. Kobiety wprost za nim szalały. Jak bardzo się zmienił?

Kiedy zaczynał grać w serialu "M jak Miłość" miał 25 lat. Od tamtej pory minęło sporo czasu, a mimo to Paweł Okraska nadal może łamać kobiece serca.

Zdjęcie: Materiały prasowe

Jak wygląda obecnie Paweł Okraska?

Michał Łagoda pojawił się w "M jak Miłość" w latach 2000-2004 oraz 2007-2014. Był pierwszym mężem Małgorzaty Mostowiak. Niestety niedługo później okazało się, że bohater jest homoseksualistą. Po tym aktor zniknął na jakiś czas z serialu. Wrócił dopiero w 2014 roku, aby na dobre rozstać się ze swoim bohaterem i rozpocząć nowe projekty. Postać Łagody została uśmiercona. Mąż Gosi miał wypadek na autostradzie i w wyniku rozległych obrażeń zmarł w szpitalu. 

Zobacz także: To koniec przyjaźni Dakoty Johnson i Jamiego Dornana? Aktorzy pokłócili się na planie...

Po tym, jak Okraska zakończył pracę na planie "M jak Miłość", można było go zobaczyć jeszcze w takich produkcjach, jak "Komisarz Alex" czy "Tancerze". W międzyczasie otrzymał kilka sporych propozycji w zagranicznych serialach. W październiku 2016 roku wystąpił u boku samego Jimma Carrey'a, w filmie "Prawdziwe zbrodnie".

Zobacz także: Pamiętacie uroczą córkę Belli i Edwarda z sagi 'Zmierzch'? Nie uwierzycie, jak teraz wygląda

Obecnie możemy go podziwiać na ekranach telewizji TVN w serialu "Diagnoza". Wciela się w nim w postać męża Mai Ostaszewskiej, która gra Annę Nowak. W życiu prywatnym aktor związany jest z Magdaleną Walach, z którą ma 11-letniego syna Piotra.

Jak gwiazdor wygląda obecnie?

Zdjęcie: Ons.pl

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 07:58

Zobacz także

Nasze propozycje