Poprzedni artykuł: Ola Ciupa się zaręczyła! Ale pierścionka za 40 tys. wcale nie podarowa... Następny artykuł: To najpopularniejsza pozycja seksualna na świecie! Też ją lubicie?

Wiedziałyście, że Anna Lewandowska ma brata? Jest prawie tak przystojny jak Robert!

Kobieta, , tagi: rodzeństwo, Anna Lewandowska
Anna Lewandowska pokazała na Instagramie brata! Złożyła mu również wyjątkowe życzenia urodzinowe. Są do siebie podobni?

Trenerka należy do gwiazd, które niechętnie dzielą się życiem prywatnym, dlatego wszyscy byli zaskoczeni, kiedy na jej Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie z młodszym bratem, Piotrem. Okazuje się, że to całkiem niezłe ciacho... :)

Jak wygląda brat Anny Lewandowskiej, Piotr Stachurski?

Piotr Stachurski stał się głównym bohaterem jednego ze wzruszających wpisów na Instagramie swojej siostry. W ten sposób Anna Lewandowska chciała uczcić jego urodziny. Co dokładnie napisała?

Inspiruje mnie...
On artysta - ja sportowiec,
On spokojny - ja szalona
On w chmurach - ja na ziemi
On pomyśli - ja zrobię
On poezją, a ja prozą
Można by tak długo, ale... Co najważniejsze - jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo co się działo i ile kilometrów nas dzieliło, zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić.
Bo w rodzeństwie siła. Piotruś @piotrekstachurski, inspiruj tak jak to robisz, bądź zawsze dobrym człowiek, jakim na co dzień jesteś. Niech uśmiech i optymizm nigdy Cię nie opuszczają - napisała pod ich wspólnym zdjęciem Anna Lewandowska.

Śledząc z kolei instagramowy profil Piotrka Stachurskiego, można się o nim sporo dowiedzieć. Między innymi to, że jest jednym z rodziców chrzestnych małej Klary, czyli córki Anny i Roberta Lewandowskich. Ma również przepiękną dziewczynę, Darię. 

Jeżeli jeszcze nie wiecie przypominamy, że Piotrek jest o dwa lata młodszy od Anny, więc ma 28 lat. Podobnie jak siostra, prowadzi aktywny tryb życia, ale na pewno nieco mnie szalony. To niezwykle utalentowany młody człowiek i w dodatku absolwent warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Okazuje się, że zacięcie malarskie odziedziczył po matce. Anna niejednokrotnie chwaliła się pięknymi ikonami, które zrobiła dla niej właśnie mama. 

Zobacz także: Do ślubu w sieciówce? Mamy propozycje za 160 zł

Na na co dzień Piotr zajmuje się malowaniem obrazów, których ma już całkiem pokaźną kolekcję. Pracuje także jako scenograf. Współtworzył sesje zdjęciowe dla Multisportu, marki Huawei (której twarzą jest Robert Lewandowski), Sugarfree czy też Cardio Bunny. 

Zdjęcie główne: Instagram.com/annalewndowskahpba

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 09:01

Zobacz także

Nasze propozycje