Poprzedni artykuł: Ryan Gosling nie dostał Oscara, ale... wszyscy i tak mówią o dziewczyn... Następny artykuł: Usłyszała, że cesarskie cięcie to "nie poród" - ta historia wywołała b...

Czwórka dzieci i TAKI brzuch! Zdjęcia tej trenerki wywołały falę hejtu. Słusznie?

Kobieta, , tagi: ciąża, rozstępy
Dla wielu kobiet ciąża kojarzy się z pożegnaniem idealnej figury, do której ciężko im wrócić po porodzie. Ale Sophie pokazuje, że po trzech ciążach można świetnie wyglądać. Ale nie wszystkim to się podoba...

Dodatkowe kilogramy w ciąży są nieuniknione. Trenerka Sophie Guidolin ma czwórkę dzieci i nie ukrywa, że przy pierwszych dwóch ciążach przytyła... 30 kilogramów. To ją zmotywowało do zmiany diety i rozpoczęcia aktywnych ćwiczeń, co potem przerodziło się w diametralną zmianę funkcjonowania także całej jej rodziny. 

Polecamy także:  Schudła ponad 100 kg, ale... wcale nie jest szczęśliwa. Zobaczcie tę szokującą metamorfozę!

Fala popularności, ale też hejtu rozpoczęła się, kiedy Sophie była w trzeciej ciąży, tym razem bliźniaczej. Największe poruszenie wzbudziła zdjęciem na swoim Instagramie, na którym w 26 tygodniu nadal podnosiła ciężary! Internauci zarzucali jej, że takim zachowaniem może zaszkodzić dzieciom, lecz ona odpierała ich zarzuty twierdząc, że poronić można z jeszcze wielu innych powodów. 

Alot of people express concern over women exercising in pregnancy and I 110% understand why. There are so many myths, old wives tales & opinions out there it is hard to understand what is the truth and what is made up. In my opinion, listen to noone except your qualified & trusted medical staff. This week is my 26Th week of pregnancy with twins. Each pregnancy is different & exercises that I or anyone else may be doing may not be safe for your body to perform. I have studied my pre/post natal certificate for fitness and still believe it comes down to each individuals fitness, pregnancy and circumstances. I might admit, I am VERY lucky that my husband has 10+ years experience in the industry as a qualified dietician & trainer so it certainly helps for me for the FIRST TIME EVER we are joining our education, qualifications & experience to bring you a second to none program for MALES & FEMALES tailored to your individual fitness levels & ability!▶️✅ @thebod_ ✔ ✔️✔️✔️✔️#12weeksleft #twinpregnancy

Post udostępniony przez SOPHIE GUIDOLIN (@sophie_guidolin)

Dzieci - dwie dziewczynki urodziły się zdrowe i ich zdjęcia także możemy oglądać na Instagramie. Nie to jednak przykuwa największą uwagę. Po trenerce zupełnie nie widać, że jest matką czwórki dzieci! Zazwyczaj po tylu ciążach pozostaje chociażby nadmiar skóry, który ciężko zniwelować i rozstępy. 

Sophie jednak się udało. Po porodzie szybko wróciła do treningów. Obecnie, jak sama przyznaje, choć wychowuje czwórkę dzieci nie zwalnia tempa. Dzień zaczyna o 4:30 od siłowni, a potem wraca do domowych obowiązków. W jej codziennym życiu ważne miejsce zajmuje odżywianie. To ona planuje dietę całej rodziny, w której kluczowe są organiczne produkty. 

Ale jej świetna figura wzbudza skrajne emocje. Z jednej strony użytkownicy social mediów dziękują jej za tak dobry przykład pracy nad swoim ciałem:

"Mobilizujesz mnie. Ja mam tylok dwójkę dzieci". 

"Jesteś moją największą inspiracją". 

Z drugiej strony niektórzy zarzucają jej, że ma już zbyt umięśnione ciało, które jest niesmaczne i według nich nie może być wynikiem jedynie ćwiczeń, a poza tym nie wierzą, że mając czwórkę dzieci, jest w stanie tak intensywnie spędzać każdy dzień. 

W naszej galerii zobaczcie, jak się prezentuje Sophie po 3 ciążach. 

Polecamy także:  Ta dziewczyna przeszła niezwykłą metamorfozę. Tylko zobaczcie, jak udało jej się wygrać walkę z bulimią! 

Oto polecane kremy przeciw rozstępom po ciąży:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:17

Zobacz także

Nasze propozycje