Poprzedni artykuł: Brak stylu, zła fryzura... - tak określana jest córka Elżbiety II. Słu... Następny artykuł: Idealne mięśnie na brzuchu, nogach, a na pośladkach... cellulit! Ta tr...

Jak wygląda teraz córka Adama Małysza? Wyrosła na piękną, młodą kobietę!

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Wszyscy pamiętamy ją jako malutką dziewczynkę, która w ramionach mamy kibicowała tacie pod skocznią. Teraz córka Adama Małysza, Karolina, ma już 20 lat i jest naprawdę piękna! :)

Mamy wrażenie, że w przypadku dzieci gwiazd czas mija w przeraźliwie szybkim tempie i nagle z małych brzdąców, stają się młodymi-dorosłymi. Ostatnio pisaliśmy o tym, jak zmieniła się córka Michała Wiśniewskiego, Fabienne. Ona również bardzo się zmieniła!

Karolina Małysz natomiast w tym roku skończy 20 lat. Za nią już studniówkowe szaleństwa oraz matura. W jednym z wywiadów w programie "Dzień Dobry TVN" zdradziła, czym chciałaby się zajmować w przyszłości. I uwaga, wcale nie wiąże swojej przyszłości z mediami... :)

Jak wygląda córka Adama Małysza?

Karolina ukończyła Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle. W 2016 roku Filip Chajzer zapytał ją o plany na najbliższe lata. Córka Małysza zastanawia się nad dwoma kierunkami studiów - stosunkami międzynarodowymi i bezpieczeństwem narodowym. Wyznała również, że boi się publicznych wystąpień. Poza tym nie należy do imprezujących osób i show-biznes nie jest dla niej.

Z jej Instagrama można wywnioskować, że jest szczęśliwie zakochana. Zdjęcia z chłopakiem zajmują większość jej profilu społecznościowego. 

Adam Małysz oraz Izabela Małysz zawsze dbali o prywatność rodziny i raczej stronili od blasku fleszy. Fotoreporterom pokazywali się tylko wtedy, kiedy musieli. Dlatego tak niewiele zdjęć małej Karoliny można gdziekolwiek zobaczyć. Oto jedno z nich:

Zdjęcie: Andrzej Iwańczuk/East News

Sprawdźcie w naszej galerii, jak teraz wygląda Karolina Małysz. Do kogo jest bardziej podobna? :)

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: East News

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 04:53

Zobacz także

Nasze propozycje