Poprzedni artykuł: O tych perfumach marzy każda kobieta. Będą idealnym prezentem świątecz... Następny artykuł: Mały Szymek z serialu 'Ranczo" wyrósł i teraz to prawdziwy przystojnia...

20-letnia córka Kasi Kowalskiej zaskakuje odważnymi zdjęciami! To polska Kylie Jenner?

Kolorowe peruki, mocny makijaż i odważne stylizacje - córka Kasi Kowalskiej wzbudza ogromne zainteresowanie w mediach. Zobaczcie te zdjęcia!

Córka Kasi Kowalskiej cieszy się coraz większą popularnością - w ostatnich miesiącach jest o niej równie głośno, jak o sławnej mamie. Wszystko za sprawą odważnych zdjęć, które publikuje na Instagramie. 

Jak dziś wygląda córka Kasi Kowalskiej, Ola?

20-letnia Aleksandra jest córką piosenkarki i muzyka Kostka Joriadisa. Na co dzień mieszka i studiuje w Londynie, a jej pasją jest moda - Ola uwielbia komponować odważne stylizacje, które pokazuje w mediach społecznościowych. Jej wizerunek jest bardzo barwny - dziewczyna często eksperymentuje z włosami (chętnie zakłada też peruki), lubi mocny makijaż i eksponuje bardzo zgrabną figurę. Fani nie bez powodu porównują ją do Kylie Jenner

Na jednym z ostatnich zdjęć Ola pozuje w luźnej kurtce narzuconej na nagie ciało - trzeba przyznać, że nie brak jej odwagi. Czy jej stylizacje są zbyt prowokacyjne? Bez wątpienia dziewczyna dobrze czuje się we własnej skórze i to chyba najważniejsze. Ale czy dlatego Kasia Kowalska w wywiadach przyznaje, że trochę martwi o samodzielne życie córki w Londynie? Nie da się jednak ukryć, że Ola ma zadatki na gwiazdę - myślicie, że za kilka lat będzie równie znana, jak jej mama?

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia 20-letniej Oli - przypomina swoją mamę, Kasię Kowalską?

Zobacz też: Wiedziałyście, że Melania Trump ma siostrę? Poznajcie Ines Knauss

Źródło zdjęcia głównego: Instagram / ONS

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 09:56

Zobacz także

Nasze propozycje