Poprzedni artykuł: Kasia Dziurska od dwóch lat choruje. W końcu zdradziła, co jej dolega Następny artykuł: Pomysły na prezenty do 50 zł

Jak wygląda Tola, 19-letnia córka Roberta Janowskiego?

Kobieta, , tagi: dzieci gwiazd
Tola Janowska, córka Roberta Janowskiego pójdzie w ślady ojca?

Muzyk nigdy nie ukrywał przed mediami swoich córek, Toli i Anieli, chętnie je zabierając m.in. na premiery czy nagrania programów. Tola Janowska, choć ma dopiero 19. lat, idzie w ślady ojca i prawdopodobnie niebawem podbije muzyczny rynek. Tola śpiewa, komponuje i pisze teksty. 

Robert Janowski z córkami

Kim jest córka Roberta Janowskiego - Tola Janowska?

Miłością do muzyki, Tolę Janowską zaraził jej ojciec. Swoją pierwszą piosenkę napisała w wieku 9 lat. Obecnie jest studentką w Instytucie Muzykologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zamiast słuchać polskiego popu jak moi rówieśnicy, "tonęłam" pod AC/DC, Deep Purple, Frankiem Sinatra, Niną Simone, Pink Floyd, Queen i chyba najmocniejszym wtedy dla mnie znaleziskiem – Michaelem Jacksonem. Pamiętam, że ilekroć widziałam w telewizji osobę grającą na jakimś instrumencie czy śpiewającą czułam ogromną zazdrość, myślałam, że wszyscy tak mają, więc pewnego dnia skonfrontowałam to z rodzicami- powiedziała Tola Janowska w rozmowie z Plejadą.

Zobaczcie także:  Córka Eminema ma już 23 lata i jeździ z nim w trasy koncertowe! Podobna do taty?

Choć Tola ma znanego tatę, który ją wspiera w jej planach, to jednak ona nie wykorzystuje jego znajomości, aby łatwiej jej było odnieść sukces. Ojciec jest jej wsparciem i doradcą. Czerpie z jego doświadczenia, a w swojej muzyce daje sto procent siebie.

Pierwsze, co musiałam zapamiętać, to to, że nie mogę każdemu dogodzić, będą ludzie, którym ta muzyka może się nie spodobać i mam nie odbierać tego personalnie. (…) Tata radził mi, abym zawsze była jak najbardziej szczerą, bo "prawdę ludzie zawsze usłyszą". No i najważniejsze, ale to już nie była rada tylko przestroga: muszę pozostać tak skromna, jak jestem. A jeżeli uderzy mi sława do głowy, to będę spać na wycieraczce - zdradziła w rozmowie z Sergiuszem Królakiem.

Jeśli jesteście ciekawi, jak aktualnie wygląda córka Roberta Janowskiego oraz jak rozwija się muzycznie, warto już dzisiaj zacząć ją obserwować na Instagramie. 

Pierwsza płyta Toli Janowskiej

Już niebawem na rynku pojawi się debiutancki album Toli Janowskiej "Yellow Stories". Na razie możemy posłuchać jej pierwszych singli: "Down With His Love" oraz "Fluffy Town, On a First Step". Jak wam się podoba jej muzyka?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 stycznia 2020, 16:16

Nasze propozycje