Poprzedni artykuł: Doda zaliczyła photoshopową wpadkę? Na zdjęciu brakuje jej fragmentu..... Następny artykuł: Bieda jest wypisana na twarzy? Naukowcy twierdzą, że o stanie konta św...

Ewa Chodakowska pokazała mamę! Co za figura

Kobieta, , tagi: Ewa Chodakowska
Jak wygląda mama Ewy Chodakowskiej? Gwarantujemy, że będziecie w szoku! :)

Ewa Chodakowska spędziła święta wielkanocne w rodzinnym mieście, Sanoku. W ferworze przygotowań znalazła czas na przejrzenie albumów ze zdjęciami. Wśród nich znalazła się również fotografia jej mamy, Marii Chodakowskiej, sprzed 13 lat

Zobacz także:Doda zaliczyła photoshopową wpadkę? Na tym zdjęciu brakuje jej fragmentu nogi!

Trenerka nie czekała zbyt długo i postanowiła podzielić się z fanami tym, co udało jej się znaleźć. Odzew, jak zwykle był bardzo pozytywny, ale nas o wiele bardziej zaciekawił podpis pod zdjęciem jej mamy.

Ewa Chodakowska pokazała, jak wygląda jej mama

Poniższa fotografia została zrobiona podczas wakacji na Santorini, czyli jednej z greckich wysp. Maria Chodakowska miała wówczas 63 lata. Patrząc na fotografię, trudno nie skomentować figury mamy Ewy. Tym bardziej, że urodziła aż czwórkę dzieci!

Trenerka napisała pod zdjęciem, że jeszcze 13 lat temu nosiły te same dżinsy, a podczas spaceru po wyspie Santorini, gwizdali za nią Grecy w wieku Ewy. Z opisu dowiadujemy się również, że świetna figura, to u nich rodzinna sprawa. Mimo tak znakomitych genów, trenerka uważa, że to nie wszystko, "bo przecież nawet te najlepsze geny można zaprzepaścić".

Zobacz także:Basia Kurdej-Szatan pokazała się bez makijażu! Wygląda jak nastolatka

A Maria Chodakowska, z tego co pamięta Ewa, "nie grzała nigdy sofy, ponieważ zawsze dbała o to, co dostała.". Dzisiaj ma 76 lat i nadal jest w świetnej formie. I mimo że post powstał po to, aby Ewa mogła powiedzieć, jaka jest dumna ze swojej mamy, pod zdjęciem znalazły się również komentarze poniżej krytyki:

- "Dorośnij, zacznij rodzić dzieci zamiast gadać głupoty. Moja mama wygląda dużo lepiej i nie mam emocjonalnej potrzeby publikowania jej zdjęć online, jako dowód na to, że czuje się spełniona. Zostań matką i przestań wciskać pierdoły obserwatorom." Ta sama osoba dodała niedługo później kolejny komentarz - "63 lata hmmm dobrze, że jakieś gacie ubrała". 

Ewa oczywiście nie pozostała dłużna:

Ja się produkowałam, żeby kulturalnie porozmawiać :). A tutaj takie prostactwo wyszło z worka :). Niunia... mnie możesz obrażać, ale jeśli obrazisz moją MAMĘ, to Cię zjem... Tylko nieudacznik życiowy, może być tak wredny w stosunku do starszej osoby, której z zasady należy się szacunek... Zamiast stękać tutaj w komentarzach swoje rady, zajmij się swoim życiem, bo daleko Ci do tej, która brzmi jak spełniona kobieta... - odpowiedziała Ewa Chodakowska.

Naszym zdaniem mama Ewy Chodakowskiej w ogóle nie wygląda na 63 lata na opublikowanym na Instagramie zdjęciu. A dyskusja, która rozwinęła się w komentarzach w bardzo nieprzyjemny sposób dotyka życia osobistego zarówno Ewy, jak i jej mamy. 

Zdjęcie główne: Instagram.com/chodakowskaewa

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2019, 23:58

Nasze propozycje