Poprzedni artykuł: Melania Trump nie towarzyszy mężowi? Internauci twierdzą, że Donald po... Następny artykuł: Najpopularniejsze mity o seksie, w które natychmiast powinnaś przestać...

Limuzyna, złota korona i suknia zdobiona... banknotami euro - takiego wesela jeszcze nie widziałyście!

Kobieta,
,
, tagi: wesele, suknia ślubna, viral, ślub
Myślicie, że to gwiazdy urządzają najwystawniejsze imprezy ślubne? Nic z tego - wesele tej pary bije na głowę wszystko, co do tej pory widziałyście!

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych chwil w życiu. Przyszłe małżeństwa mają różne wizje tego dnia - jedni decydują się na skromną uroczystość, inni wolą... zabawę na bogato. Kto przoduje w wystawnych weselach? Rzecz jasna... Romowie!

Romskie wesele - przepych, jakiego nie widziałyście

Ślub i wesele tej pary stały się hitem mediów społecznościowych - nagranie z imprezy obejrzało już ponad 1,5 miliona użytkowników. A rzeczywiście jest na co popatrzeć - 19-letnia Ewa i 20-letni Łukasz pobrali się w oprawie porażającej przepychem i wystawnością. Tutaj nikt nie oszczędzał! 4-dniowa impreza kosztowała 35000 euro (ok. 148000 zł)!

Suknia ślubna panny młodej pod względem wartości wprawdzie nie przebiła kreacji Victorii Swarovski, ale i tak nikt nie mógłby nazwać ją "skromną". Zdobiona złotem bogata materia kosztowała 3500 euro (ok. 15000 zł), a nie należy zapominać o dodatkach. Na głowie Ewy spoczęła złota korona za 3000 euro (ok. 13000 zł) a buty i pozostałe akcesoria były warte tyle, co druga sukienka. Najwyraźniej niektórych od przybytku głowa nie boli...

Źródło zdjęć: screeny z YouTube.com

Pan młody był nieco skromniejszy - jego garnitur kosztował "tylko" 1500 euro (ok. 6400 zł), ale za to także był zdobiony złotem. Młoda para przemieszczała się ogromną limuzyną, by przed ołtarzem wymienić się bogato zdobionymi obrączkami.

Źródło zdjęć: screeny z YouTube.com

Jednak prawdziwa zabawa miała miejsce na trwającym cztery dni weselu, na którym nie zabrakło chyba niczego: piętrowy tort i dziesiątki wystawnych dań i deserów w połączeniu z obowiązkowymi tańcami i grami weselnymi z pewnością zdołały zadowolić licznych gości. Szczególną uwagę zwrócił element uroczystości, w trakcie którego sukienka (już weselna) panny młodej została hojnie ozdobiona... banknotami euro.

Źródło zdjęć: screeny z YouTube.com

Oczywiście ślub i wesele zostały sfilmowane, a najlepsze momenty złożyły się na filmik, który stał się viralem - możecie zobaczyć go poniżej:

Źródło zdjęć: screeny z YouTube.com

Zobacz też: Ten trend opanował sieciówki - marynarki w szarą kratę będą hitem sezonu!

Źródło zdjęcia głównego: screen z YouTube.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 20:25

Zobacz także

Nasze propozycje