Poprzedni artykuł: Jak wygląda córka Michała Wiśniewskiego? Mała Fabienne wyrosła! Następny artykuł: Zatańczyli na własnym ślubie układ z 'Dirty Dancing'! Co za widowisko!

Jak 32 lata później wygląda 'Ania z Zielonego Wzgórza'? Zobaczcie, jak się zmieniła

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Megan Follows pierwszy raz pojawiła się na ekranie w 1985 roku, kiedy miała 17 lat. Jak wygląda teraz?

Postać, którą wykreowała w powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery, zaskarbiła sobie sympatię milionów na całym świecie. Ekranizacja okazała się ogromnym sukcesem, a po 32 latach książka doczekała się również serialowej wersji. 

Zobacz także: Pamiętacie Glorię ze "Zbuntowanego Anioła"? Myślicie, że nadal ma takie bujne brwi?

W maju 2017 roku odbyła się premiera serialu "Ania, nie Anna", który został zrealizowany przez Netflix. I mimo że odtwórczyni głównej roli, Amybeth McNulty, zagrała perfekycjnie, to myśląc o Ani Shirley, nadal mamy przed oczami Megan Follows.

Jak zmieniła się "Ania z Zielonego Wzgórza"?

 Przyciągała uwagę niezwykle oryginalną urodą, która pozwoliła jej zyskać ogromną sławę. Dziś ma 49 lat i śmiało można powiedzieć, że rola Ani, była jej rolą życia. 

Zobacz także:Jak wygląda córka Michała Wiśniewskiego? Mała Fabianne wyrosła!

"Ania z Zielonego Wzgórza" osiągnęła ogromny sukces. Zainteresowanie losami dziewczynki było tak duże, że dwa lata później powstała kontynuacja przygód Ani Shirley - "Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze dzieje". Kolejna i ostatnia już część ukazała się w 2000 roku - nosiła tytuł "Ania z Zieloneogo Wzgórza: Dalsze losy"

Jak przez 32 lata od ekranizacji cudowodnej powieści zmieniła się Mega Follows? Sprawdź w naszej galerii!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury. 

Zdjęcie główne: Kadr z filmu/Movies Room

Masz naturalnie rude włosy lub farbowane? Ich kolor wzmocnisz dodatkowo tymi produktami:

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lipca 2019, 19:12

Nasze propozycje