Poprzedni artykuł: Poruszająca historia opowiedziana tańcem BOXALITY by Egurrola Następny artykuł: Podaruj swoim pupilom to, co najlepsze!

Miała 8 lat, gdy zagrała w 'Katyniu'. Dziś jest aktorką i... dziewczyną Adama Zdrójkowskiego:) Jak wygląda filmowa Weronika?

Kobieta, , tagi: metamorfozy fryzur
19-letnia kobieta w niczym nie przypomina uroczej kilkulatki z warkoczykami z wstrząsającego filmu Andrzeja Wajdy. Wiktoria Gąsiewska to piękna aktorka!

Pamiętamy dobrze Wiktorię Gąsiewską w roli Weroniki w jednym z najbardziej poruszających polskich filmów - w "Katyniu" Andrzeja Wajdy. Wcześniej młoda aktorka grała już w filmie "Jasminum" i w serialu "Rodzina Zastępcza". Ale to w „Katyniu" miała największą szansę popisać się talentem. I udało jej się! Od tamtej pory pojawia się w popularnych serialach i... skradła serce młodego aktora, Adama Zdrójkowskiego

Jak zmieniła się Weronika Gąsiewska?

Od roku Wiktoria gra w "Rodzince.pl" - dziewczynę Kuby Boskiego, granego właśnie przez Adama Zdrójkowskiego. Wspólny plan połączył młodych aktorów. Swój związek ogłosili na Facebooku, publikując gorące zdjęcie:)

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska całują się

Zobacz także: Pamiętacie Beti, siostrę BrzydUli? Dzisiaj ma 17 lat i jest nie do poznania!

Jak teraz wygląda Wiktoria Gąsiewska?

Zdjęcie: East News; Instagram

Prywatnie Wiktoria spotyka się z Adamem Zdrójkowskim. A w jej rodzinie jest jeszcze jeden talent aktorski, a mianowicie brat - Mateusz Gąsiewski, który gra Dominika Kamińsiego w serialu "Na Wspólnej".

Zdjęcie główne: East News

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 00:01

Zobacz także

Nasze propozycje