Poprzedni artykuł: Nigdy nie zgadniecie, kto jest na tym zdjęciu! Teraz zna ją cała Polsk... Następny artykuł: Ania Lewandowska powiększyła sobie usta? Prawda jest chyba inna...

Zobacz, jak zmieniły się dzieci Shakiry! Zupełnie nie są do niej podobne!

Kobieta, , tagi: dzieci gwiazd, shakira
Pamiętacie zdjęcia pulchnych maluchów w objęciach Shakiry? Zobaczcie, jak teraz wyglądają jej synowie - Milan i Sascha!

Dzieci Shakiry i Pique są skazane na karierę:) Mały Milan wystąpił już nawet w teledysku słynnej mamy. Czy wyrosną na wysokich przystojniaków jak tata? Czy odziedziczyli urodę po mamie Kolumbijce? Ostatnio w sieci pojawiły się fotografie, na których dokładnie widać, jak chłopcy się zmienili. Do kogo są bardziej podobni?

Jak zmieniły się dzieci Shakiry?

Jeszcze we wrześniu plotkowano o tym, że Shakira oraz Pique podjęli decyzję o zakończeniu wieloletniego związku, a wokalistka wyprowadziła się z ich wspólnego domu. Wszystkim jednak trudno było uwierzyć, że najbardziej dobrana para w show-biznesie mogłaby się kiedykolwiek rozstać. W końcu Shakira i Gerard Pique są ze sobą już od 2010 roku. Mimo że para szybko zdementowała te doniesienia, przez kilka miesięcy temat był nieustannie powtarzany w zagranicznych mediach

Na szczęście dzięki ostatnim zdjęciom możemy wszyscy odetchnąć z ulgą. Rodzina wygląda na bardzo szczęśliwą i nic raczej nie zwiastuje jakiegokolwiek rozstania. Na najnowszych fotografiach, które opublikowały między innymi magazyny "People" oraz "JustJared", wszyscy pozują z uśmiechem - najpierw na meczu koszykówki, a później na lotnisku. 

Zobacz także:Shakira wydała przejmujące oświadczenie i odwołuje koncerty. Co się stało?

Na zdjęciach widać również synów pary - czteroletniego Milana oraz dwuletniego Sashę. Obaj chłopcy rosną dosłownie jak na drożdżach! Zobaczcie w naszej galerii, jak się zmienili :). Naszym zdaniem w ogóle nie są podobni do matki. Zdecydowanie bardziej przypominają Gerarda.

Zdjęcie główne: Instagram.com/shakira

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 02:52

Zobacz także

Nasze propozycje