Poprzedni artykuł: Szybko Ciepło, czyli najnowocześniejsza kołdra, która grzeje od razu! Następny artykuł: Wybór redakcji: zapachowe mgiełki

Modelki plus size i Photoshop. Jak wyglądają bez retuszu? Będziecie zaskoczone

Diana Sirokai i Callie Thorpe postanowiły zaskoczyć fanów pokazując, jak wyglądają ich ciała całkowicie pozbawione... retuszu.

Przerabianie zdjęć w Photoshopie od dawna przestało wzbudzać kontrowersje - co więcej, większość z nas sama upiększa zdjęcia przed ich publikacją. Jednak czy nie za bardzo przyzwyczaiłyśmy się do wyretuszowanego świata mediów społecznościowych? Te dziewczyny uznały, że pora to sobie uświadomić.

Modelki plus size bez retuszu

Diana Sirokai i Callie Thorpe są modelkami plus size i popularnymi blogerkami - ich konta na Instagramie śledzą setki tysięcy użytkowników. Ich ostatnie wspólne zdjęcie wywołało duże zamieszanie w sieci - dziewczyny postanowiły pokazać, jak w ich "branży" wygląda kwestia... retuszu. Dobrze zrozumiałyście - wbrew temu, co mogłoby się wydawać, modelki plus sizetakże z niego korzystają. Często na większą skalę niż ich koleżanki noszące rozmiar zero.

Diana i Callie opublikowały na swoich profilach zdjęcie, na którym pozują objęte w samej bieliźnie. Na pierwszy rzut oka nie widać tu nic podejrzanego - dwie ładne, krągłe dziewczyny. Wystarczy jednak kliknąć strzałeczkę po prawej stronie, by zobaczyć drugi slajd w galerii - jest nim to samo zdjęcie, ale... pozbawione retuszu. Różnica? Naprawdę znacząca.

Źródło zdjęć:  Instagram / KARIZZA Photographer

- Chciałyśmy pokazać, że media i magazyny podniosły retusz zdjęć na zupełnie nowy poziom - czytamy we wpisie Diany Sirokai. - Modelki i celebrytki nie przypominają już samych siebie. Żyjemy w fałszywym świecie - najwyższy czas wrócić do rzeczywistości - przekonuje blogerka.

Choć w pierwszej chwili może wydawać się brutalna, ta publikacja zwraca uwagę na fakt, że współcześnie nawet osoby promujące samoakceptację nie zawsze są wolne od hipokryzji i wyszczuplają się na zdjęciach, przecząc tym samym głoszonym przez siebie tezom. Diana i Callie nie chcą poddawać się modzie na doskonałość - naprawdę akceptują swoje ciała i nie boją się tego okazywać. Ich postawa bardzo podoba się fanom, którzy dają temu wyraz w komentarzach pod ich ostatnim "eksperymentem":

Tak naprawdę wyglądacie lepiej na nieprzerobionym zdjęciu!, Jesteście piękne, Uwielbiam was - dołączamy się do tych komplementów i doceniamy odwagę modelek!

Zobacz też: Żywa Barbie, która unika... różu - jest naprawdę stylowa!

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram / KARIZZA Photographer

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 16:17

Zobacz także

Nasze propozycje