Poprzedni artykuł: Już nie tylko modelki plus size podbijają internet. Teraz czas usłysze... Następny artykuł: Doda wygląda jak... Anna Przybylska? Fani nie mają złudzeń! Zobaczcie...

Szokujący tutorial makijażowy. W telewizji pokazano, jak zatuszować siniaki po pobiciu!

Kobieta, , tagi: sińce pod oczami
Serwisy społecznościowe są wręcz przepełnione filmikami instruktażowymi. Również w programach śniadaniowych zaczęły pojawiać się profesjonalne wizażystki, które pokazują jak wykonać makijaż na każdą okazję. Ale jedna z marokańskich telewizji poszła o krok za daleko i zaprezentowała coś, czego nikt się nie spodziewał.

Istnieje minimum kilka kontekstów, o jakich makijażystka może opowiadać przy okazji tuszowania zasinień. Tym razem jednak profesjonalne porady skupiły się na maskowaniu śladów po pobiciu

Sprawa wstrząsnęła nie tylko Marokańczykami, ale również ludźmi z całego świata. Dzięki High Authority for Audiovisual Communication powstała nawet specjalna petycja, w której to domagają się oni ukarania stacji, a także publicznych przeprosin.

Na tak duży lincz naraziła się marokańska stacja Channel 2M. Negatywne komentarze napływają z całego świata.

- Mam pomysł na drugi ocinek z serii. Niech doradzą, jak mężczyzna ma poradzić sobie z opuchlizną na dłoniach po ciosach zadanych kobiecie!!!

- To się dzieje naprawdę?! Oni pokazują, jak kryć kata?

Trudno się dziwić temu, że materiał wywołał ogromne poruszenie. Porady w programie „Sabahiyat” dotyczą w końcu ukrywania przemocy… Odtwarzając wideo możemy usłyszeć, że prowadzący wypowiada na koniec równie kontrowersyjne zdanie: „Mamy nadzieję, że te porady pomogą wam w codziennym życiu”.

Stacja szybko zareagowała na rosnącą falę nienawiści i na swoim facebookowym profilu zamieściła wyjaśnienie, a także przeprosiny. Przyznali, że opublikowany materiał był pozbawiony wrażliwości dla przemocy stosowanej wobec kobiet.

Mimo wszystko, taka sytuacja nie powinna mieć nigdy miejsca...

Zdjęcie główne: YouTube.com/Oh Yeah TV

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 05:54

Zobacz także

Nasze propozycje