Poprzedni artykuł: Oświadczył się dziewczynie na 'Nowym obliczu Greya'. O tej parze mówi... Następny artykuł: Siostry Godlewskie wyśmiewają się z sylwetki Ewy Farnej. Już usunęły w...

Była partnerka Rafała Mroczka jest teraz nie do poznania!

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Aneta Piotrowska dawno nie pojawiała się w mediach, ale jej nowe zdjęcia na Instagramie pokazują, jak bardzo się zmieniła...

"Taniec z Gwiazdami" przyniósł Anecie Piotrowskiej rozgłos. Pojawiła się dopiero w trzeciej edycji (2006 rok) i natychmiast odniosła sukces. Tańczyła z Rafałem Mroczkiem. W odcinku finałowym pokonali Aleksandrę Kwaśniewską oraz Rafała Maseraka i decyzją widzów, wygrali program. 

Zobacz także: 7 niezapomnianych metamorfoz gwiazd na ekranie

Piotrowska i Mroczek bardzo zbliżyli się do siebie podczas prób. Zostali nawet parą. Niestety związek nie przetrwał zbyt długo, bo jeszcze w tym samym roku rozstali się. Od tamtego czasu minęło już 12 lat. Aż trudno w to uwierzyć, ale Aneta bardzo zmieniła swój wygląd i jest wręcz nie do poznania.

Jak zmieniła się Aneta Piotrowska?

Kiedy zaczynała karierę w "Tańcu z Gwiazdami" miała zaledwie 20 lat. Szybko uznano ją za jedną z najpiękniejszych uczestniczek show. Zaskarbiła sobie również sympatię widzów. Udział w programie zaowocał krótkotrwałą sławą, a Piotrowska zdecydowała się to wykorzystać.

Zobacz także: W 2000 roku była gwiazdą, a jej piosenki znali wszyscy. Dziś nie rozpoznałybyście jej na ulicy!

Wystąpiła między innymi w sesji zdjęciowej dla magazynu "Playboy", a także w teledysku do hitu "A gdy jest już ciemno" zespołu Feel. Później pojawiła się jeszcze w kilku edycjach "Tańca z Gwiazdami", ale nie osiągnęła już tak spektakularnego sukcesu jak z Rafałem. W 2009 roku wyszła za mąż, a w 2014 urodziła swoje pierwsze dziecko. 

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak teraz wygląda.

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 17:07

Zobacz także

Nasze propozycje