Poprzedni artykuł: Podaruj swoim pupilom to, co najlepsze! Następny artykuł: Kalendarze adwentowe w wersji... kosmetycznej! Zobaczcie najlepsze pro...

Pamiętacie Alice ze 'Zmierzchu'? Zmieniła się i jest wręcz nie do poznania!

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Ashley Greene zapamiętałyśmy jako wampirzycę o porcelanowej urodzie z potarganą fryzurą. Teraz po jej zadziornym wyglądzie nie ma śladu. Z trudem ją nawet poznałyśmy!

Od nakręcenia i premiery ostatniej części sagi "Zmierzch" minęło już pięć lat. Mimo że głośno mówi się o tym, jak teraz wygląda Bella Cullen, czyli Kristen Stewart, nas jeszcze bardziej zszokowała metamorfoza Alice Cullen, którą grała Ashley Greene.

Zdjęcie: FaceToFace

Jak teraz wygląda Ashley Greene?

W ciągu tych pięciu lat wielu bohaterów bardzo się zmieniło. Niektórzy, jak na przykład Renesmee, czyli córka Edwarda i Belli Cullen, są wręcz nie do poznania. Jedną z bohaterek, która również mocno zapadła nam w pamięć, jest Alice Cullen, którą zagrała Ashley Greene.

Miała niebywały dar widzenia przyszłości. Przy okazji potrafiła również stworzyć bardzo realistyczne szkice swoich wizji. Ale podczas kręcenia wszystkich części sagi "Zmierzch" nosiła perukę. To właśnie przez jej potargane i obcięte na krótko włosy w kolorze ciepłego brązu trudno nam sobie ją wyobrazić w innej fryzurze. Mimo, że nigdy nie miała naturalnie tak krótkich włosów, jak na planie, wszyscy myśleli, że to jej standardowy look. Ale nic bardziej mylnego :).

Zobacz także:Anna Lewandowska w platynowym blondzie? Tak, to naprawdę ona!

Na co dzień aktorka mogła się pochwalić naprawdę bardzo długimi włosami. Zresztą do tej pory tak jest. Tyle, że teraz zmieniła kolor na zdecydowanie jaśniejszy. Ashley Greene postawiła na... blond. W której wersji waszym zdaniem wygląda lepiej?

Zdjęcie: Ons.pl

Musimy przyznać, że był czas, kiedy młode dziewczynki i przede wszystkim fanki sagi "Zmierzch", decydowały się na drastyczne cięcie. Powód jest dość prosty :). Chciały po prostu wyglądać, jak Alice Cullen.

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:30

Zobacz także

Nasze propozycje