Poprzedni artykuł: Pamiętacie Magdę Welc z „Mam Talent"? Teraz ma 19 lat i wygląda zupeł... Następny artykuł: Takich tatuaży i naklejek jeszcze nie było. Teraz są widoczne w trójwy...

Pamiętacie Beti, siostrę BrzydUli? Dzisiaj ma 17 lat i jest nie do poznania!

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Pokochaliśmy ją w roli siostry Uli Cieplak. Dziewięć lat później Kalina Janusiak zamieniła się w piękną kobietę. Czy wciąż gra w filmach?

Pamiętacie słodką Beti z "BrzydUli"? Najmłodsza z rodzeństwa Cieplaków była dziewczynką bardzo uczuciową, przywiązaną do rodziny, ale też nie brakowało jej sprytu. Grająca ją Kalina Janusiak miała zadatki, by w przyszłości bawić nas w innych polskich serialach. 

Zdjęcie: East News

Jak zmieniła się Beti z "BrzydUli"?

To bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych polski seriali. "BrzydUla" szybko zaskarbiła sobie sympatię telewidzów. Kibicowałyśmy Uli Cieplak, na pamięć znałyśmy cytaty Violetty, w którą wcieliła się Małgorzata Socha. Uwagę skupiali nie tylko pracownicy firmy Febo & Dobrzański, ale również rodzina głównej bohaterki. 

Dzięki roli w "BrzydUli" sławę zyskała Beti, siostra Uli Cieplak. Grająca ją Kalina Janusiak miała wówczas tylko 8 lat. Wszyscy sądzili, że na fali popularności będzie dostawała kolejne propozycje aktorskie. Tak się jednak nie stało. A przynajmniej sama Kalina nie miała zamiaru z nich korzystać. Kiedy zakończyły się zdjęcia do "BrzydUli", ośmiolatka zupełnie zniknęła z mediów.  Wystąpiła jeszcze tylko w serialu "Hotel pod żyrafą i nosorożcem" u boku ojca, Artura Janusiaka

Zobacz także: Pamiętacie Magdę Welc z "Mam Talent"? Teraz ma 19 lat i wygląda zupełnie inaczej

W jednym z wywiadów przyznała, że zajęła się swoim hobby, czyli jazdą konną. W Dzień Dobry TVN powiedziała, że "swój czas poświęca teraz pasji i szkole, bo nie jest do końca pewna czy chce wracać do aktorstwa". Od czasów "BrzydUli" minęło już dziewięć lat. Jak teraz wygląda serialowa Beti?

Teraz Kalina Janusiak ma już 17 lat. Mamy nadzieję, że jednak kiedyś powróci przed kamery, bo w rolę Beti wcieliła się kapitalnie! :)

Zdjęcie główne: East News

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 17:03

Zobacz także

Nasze propozycje