Poprzedni artykuł: Żywa Barbie, która unika... różu - jest naprawdę stylowa! Następny artykuł: Gdy nieznajomy chłopak zaczepił ją w barze, postanowiła dać mu szansę....

Jak wygląda teraz Conchita Wurst? Nadal wzbudza wiele emocji

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd, Conchita Wurst
Czy tak wygląda koniec Conchity Wurst? Alter ego Thomasa Neurwitha przyniosło mu ogromną sławę. Jak zmieniła się gwiazda Eurowizji?

W jednym z wywiadów Thomas Neurwith przyznał, że Conchita Wurst "osiągnęła już wszystko co mogła", dlatego czas "zabić" to alter ego. Wokalista zapowiedział, że nie będzie więcej korzystał z tej postaci. I tak się stało - kontrowersyjna austriacka drag queen przestała istnieć. 

Jak teraz wygląda Conchita Wurst?

Sławę przyniósł mu występ na Eurowizji w 2014 roku. Thomas Neuwirth wystąpił na scenie jako Conchita Wurst i zajął pierwsze miejsce. Piosenka "Rise like a Phoenix" bardzo szybko zdobyła pierwsze miejsca na wielu listach przebojów

Wizerunek gwiazdora budził ogromne zainteresowanie mediów. Mimo dość kontrowersyjnego image'u, zyskał naprawdę wielu fanów, o czym zresztą świadczy również pierwsze miejsce na Eurowizji. Smukła figura, błyszczące włosy, perfekcyjny makijaż oraz przystrzyżona i wycieniowana broda przyciągnęły uwagę milionów. To wszystko było tylko częścią scenicznego alter ego, jakim stała się Conchita Wurst. Oprócz rozwijania talentu wokalnego, Thomas regularnie i z oddaniem wspiera środowisko LGBT.

Zobacz także: Niebezpieczna moda w sieci - te hashtagi powinny wzbudzić twój niepokój!

Neurwith co prawda zrezygnował ze scenicznych kreacji oraz powłóczystych sukni, ale jego miłość do makijażu i kosmetyków nadal kwitnie. Nie pozbył się również długich włosów, które regularnie stylizuje oraz tworzy na nich fale. Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, jak gwiazda Eurowizji wygląda teraz.

Które wcielenie Thomasa Neurwitha podoba wam się bardziej? 

Zdjęcie główne: Instagram.com/conchitawurst

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 05:25

Zobacz także

Nasze propozycje