Poprzedni artykuł: Manikiurzystka uratowała życie swojej klientce, bo... zobaczyła pod je... Następny artykuł: Księżna Kate trafiła do szpitala. Co się stało?

Gwiazda Dirty Dancing bardzo się zmieniła! Jak teraz wygląda filmowa Frances?

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Niestety aktorka nie przypomina już dawnej siebie. Urocza Frances zniknęła bezpowrotnie. I to wcale nie ze względu na to, że od premiery kultowego filmu minęło już 30 lat.

Mimo że Jennifer Grey nigdy nie należała do klasycznych piękności, bardzo szybko zyskała sympatię widzów. A może to właśnie jej nietuzinkowa uroda przyciągała przed telewizory ludzi na całym świecie? :) 

Zobacz także:Jak 32 lata później wygląda "Ania z Zielonego Wzgórza"?

Jak się zmieniła Jennifer Grey?

Ogromny sukces, jaki spotkał Grey po roli w "Dirty Dancing", chyba jej nie wystarczył. Aktorka zdecydowała się na szereg operacji plastycznych, które bardzo zmieniły jej rysy twarzy. W jednym z wywiadów gwiazda przyznała się nawet do tego, że kiedy poprawiła sobie nos, ani sąsiedzi, ani znajomi nie mogli jej rozpoznać.

Jak bardzo zmieniła się Jennifer Grey? Dziś ma 57 lat. 

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak teraz wygląda Jennifer Grey!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 maja 2019, 21:00

Zobacz także

Nasze propozycje