Poprzedni artykuł: 'Na karuzeli życia' w kinach już od 1 grudnia Następny artykuł: 'Na mlecznej drodze' w kinach już od 15 grudnia

Od urodzenia gra w 'Klanie'. Teraz siostra Antka Królikowskiego ma już 18 lat. Jak wygląda?

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Julia Królikowska teraz jest wręcz nie do poznania. Do kogo jest bardziej podobna?

Niemal cała rodzina Królikowskich to znani aktorzy i aktorki. Ale o młodziutkiej Julii mówi się bardzo rzadko. Siostra Antoniego Królikowskiego od urodzenia gra w serialu "Klan", teraz ma 18 lat i jest wręcz nie do poznania.

Jak wygląda Julia Królikowska?

Julia Królikowska jest córką Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Ma czwórkę rodzeństwa: Antoniego, Janka, Marcelinę i Ksawerego. Ostatnio mówiło się o niej w 2014 roku, kiedy to razem z całą rodziną pozowała na okładce świątecznego wydania katalogu Avon oraz reklamowała produkty z oferty. 

Zobacz także:To już oficjalne - Meghan Markle i książe Harry zaręczyli się!

Fani serialu "Klan" na pewno kojarzą młodziutką aktorkę z roli Kasi Lubicz, czyli córki Grażynki i Ryśka. Przez te wszystkie lata dorastała na oczach widzów. Z małej, pulchniutkiej dziewczynki stała się piękną, młodą kobietką. Na najnowszych zdjęciach, aż trudno ją poznać. 

A jak to się w ogóle stało, że już jako niemowlak Julka występowała w "Klanie"?

Pomysł scenarzystów zbiegł się z moją ciążą. Byłam pierwszą aktorką, która przez cały okres ciąży grała w filmie. Producenci serialu najpierw nie bardzo wierzyli, że sobie poradzę, chcieli ze mnie zrezygnować. Zaproponowali nawet moją rolę innej aktorce, ale gdy ich przekonałam, że jestem zorganizowana do perfekcji, dali mi szansę. Wszyscy byli usatysfakcjonowani. Udowodniłam, że pracujące mamy bywają świetnie zmotywowane. Po porodzie, z dwutygodniową Julką, przyleciałam z Wrocławia wprost na plan i zagrałyśmy obie - powiedziała w wywiadzie dla "Gali" Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Jak zmieniła się Julia Królikowska? Do kogo jest waszym zdaniem bardziej podobna?

Zdjęcie: Ons.pl/Agencja Forum

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:59

Zobacz także

Nasze propozycje