Poprzedni artykuł: Ostatni wspólny film Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego z nowym n... Następny artykuł: Jak wyglądała Doda, zanim stała się sławna i dlaczego tak wcześnie zac...

Poznajecie tę uroczą dziewczynkę? Teraz to piękna gwiazda polskiej sceny muzycznej

Teraz to jedna z najbardziej znanych wokalistek młodego pokolenia. Na poniższym zdjęciu ma może kilka lat, ale wiemy, że już wtedy marzyła o karierze muzycznej...

Mała podpowiedź - w dzieciństwie wystąpiła w programie "Od przedszkola do Opola", emitowanym na antenie TVP1. Już wiecie, kto to może być? :)

Zdjęcie: Screen z Instastories na Instagram.com/kiedysvsdzis

Jeżeli nadal, nie możecie rozpoznać w tej uroczej dziewczynce polskiej gwiazdy, nie będziemy trzymać was dłużej w niepewności. Ta mała blondyneczka to Natalia Szroeder! :)

Jak zmieniła się Natalia Szroeder?

Kto w tej dziewczynce rozpoznałby ciemnowłosą gwiazdę pop? Zobaczcie poniżej zdjęcie porównawcze:

Jak zaczęła się kariera wokalistki? Większość kojarzy Szroeder z muzycznego programu "Szansa na Sukces", w którym w 2011 roku została laureatką jednego z odcinków. Zwycięstwo zapewnił jej utwór "Cicha woda" z repertuaru Maryli Rodowicz. Dzięki temu Natalią zainteresowali się producenci muzyczni.

Zobacz także:Natalia Szroeder zrobiła sobie grzywkę. Taką sama ma Dakota Johnson

Wkrótce rozpoczęła pracę nad solową płytą, na której kilka utworów postanowiła nagrać w języku kaszubskim (Natalia pochodzi z Parchowa na Kaszubach). Później było już tylko lepiej. W 2015 roku udało jej się nawiązać współpracę z raperem Liberem, z którym nagrała piosenkę "Wszystkiego na raz". Udało im się wspiąć na 5. miejsce listy AirPlay–Top, a także uplasować na listach przebojów takich rozgłośni radiowych jak RMF FM czy Radio ZET. Podobnie zresztą było z jej hitowym utworem "Lustra".

Zobacz także: Julia Wieniawa wygląda na 10 lat starszą. Wszystko przez... makijaż!

W 2017 roku zdecydowała się wziąć udział w siódmej polsatowskiej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", a jej partnerem tanecznym był Jan Kliment. Ostatecznie para wygrała program, pokonując w finale Iwonę Cichosz i Stefano Terrazzino.

Zdjęcie główne: Screen z Instastories na Instagram.com/kiedysvsdzis

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 16:04

Zobacz także

Nasze propozycje