Poprzedni artykuł: Basia Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z mężem sprzed lat. Nie poznaliby... Następny artykuł: Planujesz zakupy? Na tych rzeczach lepiej nie oszczędzać!

Jak zmieniła się Ola Ciupa? O tych zdjęciach sprzed prawie 10 lat prawdopodobnie chciałaby zapomnieć...

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd
Jak kiedyś wyglądała Ola Ciupa, znana również jako DJ Slavic? Jej metamorfoza na przestrzeni kilku lat robi ogromne wrażenie!

Ola Ciupa to celebrytka, która małymi krokami dążyła do tego, aby cała Polska o niej mówiła. I trzeba przyznać, że w końcu jej się to udało. Jej zdjęcia na Instagramie robią furorę - Olę obserwuje w aplikacji już 240 tysięcy osób. Jednak wiele osób zarzuca jej, że urodę zawdzięcza nie naturze, a staraniom chirurgów i specjalistów medycyny estetycznej.

Te zdjęcia sprzed niemal 10 lat wyjaśniają wszystko. Zostały wykonane w 2011 roku, kiedy Ciupa miała 20 lat. Porównując je ze zdjęciami ze ścianek, aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.

Zdjęcie:  Facebook.com/ongrasujepl oraz Ons.pl

Ola Ciupa - jak zdobyła popularność?

Ola Ciupa zyskała popularność po tym, jak rozpoczęła pracę w telewizji iTV, gdzie prowadziła program "Discostacja". Jej uroda i pierwsze show-biznesowe znajomości sprawiły, że zainteresował się nią raper Donatan. Wystąpiła w jego najsłynniejszym teledysku "My Słowianie", gdzie ubijała masło eksponując kobiece wdzięki, podobnie, jak Luxuria Astaroth (o jej metamorfozie również pisałyśmy)

Zdjęcie: Screen z YouTube.com/UrbanRecTv

Na tym jednak jej współpraca z Donatanem się nie zakończyła. Ciupa pojawiła się również w klipie do kawałka "Brać" i wystąpiła w roli pięknej Słowianki na scenie 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2014 roku. Dzięki temu nazwisko Oli zaczęło się coraz częściej pojawiać w mediach. Dwukrotnie zaproszono ją nawet na sesję do magazynu dla panów, "CKM" (w 2014 i 2015 roku). 

Zobacz także:Marta Kaczyńska jest w ciąży? Podobno ma urodzić już w sierpniu

Później Ola Ciupa rozpoczęła pracę w stacji 4fun.tv, z którą związana jest do tej pory. Chyba większość osób kojarzy jej letnie listy przebojów, które prowadzi w skąpych strojach kąpielowych na tle egzotycznych lokalizacji. Nic dziwnego, że dostała propozycję wystąpienia w pierwszej edycji programu "Celebrity Splash!" w telewizji Polsat, gdzie zajęła dziewiąte miejsce. 

Zobacz także:Basia Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie sprzed lat! Trudno ją na nim poznać

Nie każdy pamięta, że Donatan to nie jedyny raper, który chciał nawiązać współpracę z piękną DJ Slavic. Na horyzoncie pojawił się także... Popek! Ich znajomość była szeroko komentowana. Publikowali sporo wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych, a celebrytka pojawiła się w jego dwóch teledyskach - "Gorączce 3 dniowej nocy" oraz "Razem ze mną leć". W 2017 roku wystąpiła także w jednym z odcinków programu TTV "Damy i Wieśniaczki".

Ostatnio pojawiły się spekulacje, jakoby Ola Ciupa była w związku ze znanym lekarzem medycyny estetycznej, Krzysztofem Gojdziem, ale sami utrzymują, że to tylko przyjaźń. 

Ola Ciupa - metamorfoza

Patrząc na obecne zdjęcia celebrytki, zaczynamy się zastanawiać, jak często pojawiała się w gabinetach medycyny estetycznej. Najbardziej w oczy rzucają się: wyraźnie szczuplejszy nos, wydatne usta oraz biust, a także wysunięty podbródek. Natomiast zgrabna figura gwiazdy to przede wszystkim efekt treningów oraz zdrowej diety - akurat o to Ola stara się bardzo dbać.

Więcej zdjęć celebrytki sprzed kilku lat znajdziecie poniżej:

Zdjęcie główne: Instagram.com/ola_ciupa

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 16:31

Zobacz także

Nasze propozycje