Poprzedni artykuł: Tuż przed Kate Middleton była inna piękna brunetka. Dla niej William b... Następny artykuł: Anna Lewandowska zaatakowana przez mistrzynię karate!

Była finalistką pierwszej edycji 'Top Model'. Jak bardzo zmieniła się Weronika Lewicka?

Kobieta, , tagi: Top Model, metamorfozy gwiazd
Weronika Lewicka bardzo szybko zniknęła z mediów po "Top Model", ale nie dała o sobie do końca zapomnieć. Na Instagramie publikuje odważne zdjęcia...

Lewicka było jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu. To spowodowało, że bardzo szybko zyskała sobie sympatię widzów. Ale po tych kilku chwilach sławy, zniknęła z show-biznesu i słuch po niej zaginął. Co się z nią teraz dzieje?

Jak teraz wygląda Weronika Lewicka?

Weronika dała się poznać wszystkim jako bardzo skromna dziewczyna, która uczęszczała do katolickiej szkoły. Niestety, przez udział w "Top Model", 19-letnia wówczas Lewicka została z niej wyrzucona przez udział w czasami dość odważnych sesjach zdjęciowych.

Udział w programie i pozowanie w nagiej sesji zdjęciowej spowodowały, że Siostra Dyrektor doszła do wniosku, że bardzo by chciała, żebym opuściła szkołę. Powiedziałam, że nie mogę sobie na to pozwolić, ponieważ jestem w maturalnej klasie i bardzo bym chciała ukończyć szkołę. Wyszło jednak inaczej. Zostałam zwyczajnie skreślona z listy uczniów - powiedziała w jednym z wywiadów dla "Dzień Dobry TVN" Weronika Lewicka.

W tym samym wywiadzie powiedziała, że nie wiąże przyszłości z modelingiem, a po maturze chce zdawać na Akademię Teatralną i zostać aktorką. Nie wiadomo czy plany Weroniki powiodły się, bo słuch po niej zaginął. Udało nam się odnaleźć konto na Facebooku, które nie wyglądała na fałszywe. 

Zobacz także: W 2011 roku została polską Top Model. Jak dziś wygląda Olga Kaczyńska?

Kiedy pojawiła się w "Top Model", jurorzy natychmiast zwrócili uwagę na jej sylwetkę. Figurą zdecydowanie odstawała od pozostałych uczestniczek pierwszej edycji programu, co było jej nieustannie wytykane. Weronika kojarzona jest również ze słynnego już okrzyku "Jesteśmy w Mediolanie!", gdzie razem z pozostałymi finalistkami ubiegała się o udział w pokazach mody. Niestety standardy panujące w świecie modelingu skutecznie wykluczyły ją na tym etapie z dalszego udziału w programie.

Zobacz także: Pamiętacie Olę z 'Top Model'? Nie uwierzycie, jak bardzo się zmieniła!

U boku Michała Piróga udało jej się poprowadzić drugą edycję "Top Model", ale później zniknęła z mediów. Do 2014 roku prężnie prowadziła Instagram, gdzie publikowała dość odważne i momentami wulgarne zdjęcia, które możecie zobaczyć w naszej galerii. Na niektórych pozuje nawet nago

Myślicie, że bardzo się zmieniła od 2010 roku?

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 22:25

Zobacz także

Nasze propozycje