Poprzedni artykuł: Pisanie recenzji daje jej dużo radości i satysfakcji. Pewnie dlatego,... Następny artykuł: Katarzyna Cichopek jest w trzeciej ciąży? Odpowiedź Marcina Hakiela za...

Córka tragicznie zmarłej Agaty Mróz-Olszewskiej ma już 12 lat. Jak wygląda Liliana?

Kobieta, , tagi: dzieci gwiazd
Córka tragicznie zmarłej na białaczkę Agaty Mróz-Olszewskiej jest bardzo podobna do mamy. Liliana wyrosła na śliczna dziewczynę.

Historię Agaty Mróz-Olszewskiej i jej córki Liliany zna cała Polska. Siatkarka, mając zaledwie 17 lat, dowiedziała się, że jest chora na białaczkę. Mimo to przez wiele lat była czołową zawodniczka polskiej reprezentacji - wywalczyła z nia dwa złote medale Mistrzostw Europy! Największą walkę stoczyła jednak nie na boisku - chociaż ciężko chora, nigdy nie porzuciła marzenia o byciu matką. I udało się! Od tamtej pory minęło już 12 lat, a Liliana jest coraz bardziej podobna do Agaty Mróz-Olszewskiej.

Jak wygląda Liliana, córka Agata Mróz?

Wiadomość o ciąży zaskoczyła tak samo Agatę, jak jej męża oraz komisję lekarską, która już znalazła dla niej dawcę szpiku. W rozmowie z magazynem "VIVA!", siatkarka wyznała wówczas, że sama nie mogła uwierzyć, kiedy zobaczyła dwie kreseczki na teście ciążowym. Lekarze ciągle powtarzali, że przy jej stanie zdrowia to praktycznie niemożliwe. A jednak - była w ciąży!

Termin operacji przeszczepienia szpiku trzeba było przełożyć, ale wiązało się to z ogromnym ryzykiem. Agata Mróz-Olszewska wiedziała, że być może nie będzie jej dane wychowywać Liliany, ale mimo to zdecydowała się urodzić córeczkę. Miesiąc po porodzie Agata Mróz-Olszewska przeszła zabieg przeszczepienia szpiku kostnego. Początkowo wszystko było dobrze, przeszczep przyjął się. Dwa tygodnie później wykryto ognisko posocznicy, co doprowadziło do wstrząsu septycznego. Ziścił się niestety najczarniejszy scenariusz... Agata Mróz-Olszewska zmarła 4 czerwca 2008 roku

Na zdjęciu poniżej Liliana ma roczek:

Jak wygląda Liliana, córka Agata Mróz?

Zdjęcie: Piotr WYGODA/East News; PIOTR GAJEK/East News

Mała Liliana została pod opieką ojca oraz dziadków. Mimo że wychowywała się bez matki, Jacek Olszewski starał się, aby nie odczuła tego aż tak bardzo i zapewnił córce wszystko, co najlepsze. Obecnie Liliana ma 12 lat i chodzi do 6 klasy szkoły podstawowej. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak zmieniała się Liliana!

Czy Jacek Olszewski spotyka się z kimś?

Jacek Olszewski przez bardzo długi czas nie potrafił poukładać sobie życia uczuciowego. Był sam przez osiem lat aż wreszcie na jednym z portali randkowych poznał Agnieszkę Frąckowiak. Okazała mu dużo wsparcia i zaprzyjaźniła się również z Lilianą. 

Krótko po wizycie u mnie, gdzie usłyszała, jak moja młodsza córka mówi mamo, też tak zaczęła mnie nazywać. A na urodziny dostałam od niej własnoręcznie zrobioną bransoletkę, a do niej dołączony liścik: kocham moją mamę. Myślałam, że się z płaczu uduszę ze wzruszenia. Mała to słodziaczek, mam jej ostatnie zdjęcia i dedykację napisaną na odwrocie: Mamusia i Lilusia, a po środku narysowane serce - powiedziała Agnieszka Frąckowiak w rozmowie z magazynem "VIVA!".

Wszystkim wydawało się, że teraz może być tylko lepiej. Niestety związek Jacka oraz Agnieszki rozpadł się po trzech latach. Trudno było im pogodzić wieloletnie przyzwyczajenia singla. Rozstali się na początku 2019 roku i od tamtej pory Jacek znowu jest samotnym ojcem.

Do kogo waszym zdaniem Liliana jest bardziej podobna?

Zdjęcie główne: Piotr WYGODA/East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 stycznia 2020, 20:37

Nasze propozycje