Poprzedni artykuł: Victoria Beckham ma... siostrę bliźniaczkę? Następny artykuł: Nowa partnerka Jarosława Bieniuka umieściła wzruszający wpis o Ani w r...

Jak zmienili się aktorzy z serialu 'Przyjaciele'? Jeden z nich jest nie do poznania!

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Uroczą kawiarnię Central Perk zna chyba każdy. Tak samo, jak przesiadujących w niej przyjaciół. Będziecie zaskoczone tym, jak teraz wyglądają :).

Uwielbiamy poranki z serialem "Przyjaciele". Mimo że ostatni odcinek pojawił się 13 lat temu, to nadal chętnie wracamy do przygód tej szóstki. Przez ten czas główni bohaterowie bardzo się zmienili i aż trudno uwierzyć w to, jak teraz wyglądają. Dla kogo czas się zatrzymał, a dla kogo nie był zbyt łaskawy? 

Jak wyglądają teraz aktorzy serialu "Przyjaciele"?

Ten amerykański serial komediowy to znak rozpoznawczy lat 90. W uroczej kelnerce Rachel Green (Jennifer Aniston) kochali się wszyscy mężczyźni, a kobiety wzdychały do Chandlera Binga (Matthew Perry). Szalona Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) niejednokrotnie wywoływała uśmiech na twarzy swoimi wpadającymi w ucho piosenkami i grą na gitarze (uwielbiamy kawałek o kocie :)).

Zobacz także: Pomadka Rachel z "Przyjaciół" z tamtych czasów wraca jako makijażowy hit tej jesieni!

Ross Geller (David Schwimmer) to jeden z najbardziej lubianych przyjaciół. W całej swojej niezdarności był na tyle uroczy, że wcale nas nie dziwi ogromna sympatia, jaką darzyli go widzowie. Natomiast zadziorna Monica Geller (Courteney Cox) jak magnes przyciągała mężczyźn. Aż trudno nam zliczyć, ilu z nich przedstawiła swoim przyjaciołom :). 

Zdjęcie: Materiały prasowe

Serial "Przyjaciele" oczywiście nie mógłby istnieć bez podrywacza Joey'a Tribbiani (Matt LeBlanc). W produkcji jego bohater marzył o byciu aktorem i osiągnął niebywały sukces dzięki postaci dr Drake’a Ramoraya w operze mydlanej "Dni naszego życia".

Zobacz także:Victoria Beckham ma siostrę bliźniaczkę?

Jak teraz wyglądają ci bohaterowie? My byłyśmy zaskoczone szczególnie w przypadku Chandlera.

 Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 14:25

Zobacz także

Nasze propozycje