Poprzedni artykuł: RLM poleca! Jak uporządkować kosmetyki i biżuterię? Następny artykuł: 30-latka zmarła podczas zabiegu oczyszczania wydzieliną z żaby amazońs...

Jak wyszczuplić się na zdjęciu na Instagramie? Ta dziewczyna zna niezłe triki bez Photoshopa!

Nadprogramowe fałdki, niekształtne pośladki, a może szerokie uda? Blogerka pokazuje, że gwiazdy wcale nie są idealne.

Gwiazdy jak Kim Kardashian, czy Kylie Jenner słyną ze swoich płaskich brzuchów, kształtnych pośladków i wąskiej talii. Za to Wy katujecie się na siłowni, odmawiacie sobie słodyczy, a na zdjęciach nadal nie wyglądacie tak jak idolki, którymi chciałybyście dorównać? Wszystko zależy od perspektywy i to w dosłownym znaczeniu! 

Zobaczcie także:  Skuteczny trening na płaski brzuch. Wystarczy 10 minut dziennie!

Blogerka Sara Puhto co prawda nie ukrywa, że swoją figurę zawdzięcza treningom i zdrowemu odżywianiu, ale jednocześnie zaznacza, że nie powinniśmy dążyć do wyglądu gwiazd, ponieważ to jak się prezentują na zdjęciach, często zależy m.in. od ich wyuczonych póz, oświetlenia, czy ubrań, które pozwalają im na osiągnięcie zdjęcia, na którym nie widać ich mankamentów. Sara na własnym przykładzie pokazała, jak wiele zależy od tego, w jaki sposób wykonamy zdjęcie i w jakich warunkach. 

Na jednym z nich prezentuje się, stojąc prosto, a na drugim - wykonanym w tym samym czasie - widzimy ją, jak ciężar swojego ciała przenosi na jedną nogę, stając w wykroku. Efekt? Na jednym z nich wystający brzuch, a na drugim płaski. Podobnie rzecz się ma do zdjęcia, na którym siedzi, zestawionym z innym, wykonanym w tym samym czasie, ale na stojąco. Rezultaty? Nie widać fałdek. 

Niektóre triki, które obrazuje Sara wydają się być oczywiste, a mimo wszystko wiele z nas o nich zapomina, patrząc na zdjęcia celebrytek. Zobaczcie pozostałe zdjęcia blogerki, na których pokazuje, ile zależy od naszej pozy. 

Polecamy także:  3 proste ćwiczenia, które odmienią twoją pupę

Foto: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 05:02

Zobacz także

Nasze propozycje