Poprzedni artykuł: NOWOŚĆ - Książka i DVD joga wieczorna z Agnieszką Maciąg już w sprzeda... Następny artykuł: Skandal z popularną blogerką w roli głównej - chciała się wypromować n...

Wiemy, jakich kosmetyków używa księżna Kate - będziecie zaskoczone!

Księżna jest znana z tego, że bez względu na okoliczności zawsze wygląda perfekcyjnie. Sprawdźcie, jakich kosmetyków używa!

Piękna Kate Middletoninspiruje kobiety na całym świecie - jej kreacje są zapamiętale kopiowane, a tzw. "efekt Kate" jest tak potężny, że dla mniejszych firm może okazać się zgubny. Jednak udane stylizacje to tylko połowa sukcesu - prawdziwego blasku nadaje im uroda księżnej, która może pochwalić się promienną cerą i nieskazitelnym makijażem w każdej sytuacji. Jednym z jej sekretów są po prostu... kosmetyki.

Jakich kosmetyków używa księżna Kate?

Wbrew pozorom nie jest to żadna tajemnica - Kate nie ukrywa swoich kosmetycznych sympatii. Co ciekawe, w większości są to produkty popularnych marek - niektóre z nich niejedna z nas od dawna ma w swojej kosmetyczce. Jaka jest ulubiona paletka księżnej? Jaki kosmetyk sprawia, że jej włosy są jedwabiste i lśniące? Postanowiłyśmy zaspokoić waszą ciekawość i zebrałyśmy 6 ulubionych produktów Kate :)

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, czego używa, by zawsze wyglądać i czuć się pięknie!

Zobacz też: Sezonowa maseczka, która działa jak filtr na Instagramie - idealna na lato!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2019, 10:41

Nasze propozycje