Poprzedni artykuł: Maja Hyży pokazuje zdjęcie w bikini - 'Nie jestem tak idealna, jak myś... Następny artykuł: Te matki trudno odróżnić od córek, a przecież dzieli je duża różnica w...

Triki telewizyjnych stylistek, a może detoks z Karoliną Szostak? Typujemy książki na wrzesień :)

Kobieta, , tagi: książki, nowości wydawnicze
Po które książki warto sięgnąć we wrześniu? Sprawdźcie nasze propozycje!

Lato chyli się ku końcowi - na szczęście na pocieszenie zostaną nam piękne wspomnienia z wakacji i... nowości wydawnicze :) Tegoroczny wrzesień obfituje w wiele ciekawych propozycji - po które z nich warto sięgnąć?

Jakie książki przeczytać we wrześniu?

Zastanawiałyście się kiedyś, jak to możliwe, że gwiazdy serializawsze wyglądają tak świetnie? W tym miesiącu możecie odkryć ich sekrety - stylistka Anna Męczyńska zdradza w swojej książce triki, dzięki którym jej podopieczne zawsze prezentują się doskonale przed kamerą. Myślisz, że moda jest zarezerwowana dla szczupłych gwiazd? Anna przekonuje, że to zwykły mit!

Mimo wszystko planujesz przejście na dietę i przeprowadzenie powakacyjnego detoksu? Z książki Karoliny Szostak dowiesz się, jak uniknąć popularnych błędów i ustrzec się przed efektem jo-jo. Patrząc na perfekcyjną figurę gwiazdy, na pewno warto sprawdzić jej rady :)

To tylko niektóre z wrześniowych propozycji - zajrzyjcie do naszej galerii i poznajcie więcej nowości! Która z nich umili wam chłodniejsze popołudnia?

Zobacz też: Tysiące lajków i kontrakty reklamowe dla celebrytek, które... nigdy nie istniały!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 15:19

Zobacz także

Nasze propozycje