Poprzedni artykuł: Mamy pierwsze zdjęcie Anny Lewandowskiej po ogłoszeniu, że spodziewa s... Następny artykuł: Anna Lewandowska zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Wymarzony prezent na święta? Perfumy :) Zebrałyśmy dla was najpiękniejsze zapachy

Kobiety kochają zapachy! Perfumy to jeden z najlepszych prezentów, jakie można podarować najbliższej osobie. Podpowiadamy, na jakie się zdecydować!

To prezent, który zostanie z nami na dłużej, będzie wspomnieniem pięknych chwil i...Luksusowe są nie tylko zapachy, ale także opakowania. My same zbieramy zapachy i trzymamy na toaletce  cale kolekcje falkonów :).

W sezonie jesień-zima co roku dominują dość ciężkie zapachy. I takie też w większości znajdziecie w naszym zestawieniu. Pogoda skłania do tego, aby odłożyć wszelkie cytrusowe nuty i skupić się na czymś o wiele słodszym, jak wanilia. Przeważają również kwiatowe bazy - zwłaszcza bergamotka. Te małe perełki nie tylko dodadzą szyku i elegancji każdej stylizacji. Będą stanowiły również piękną ozdobę toaletki.

W naszej galerii znajdziesz propozycje perfum, które przypadną do gustu większości kobiet i mężczyzn. Postanowiłyśmy stworzyć bezpieczną strefę zapachową, którą możecie kierować się podczas zakupów :).

Zdjęcie główne: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 05:04

Zobacz także

Nasze propozycje