Poprzedni artykuł: Nagrody KWC rozdane! Kto w tym roku otrzymał statuetki? Następny artykuł: Co za metamorfoza! Schudł 30 kilo i teraz wygląda jak… książę Disneya!

Zobaczcie, jak dziś wygląda syn Beaty Tadli. Przystojniak?

Kobieta, , tagi: dzieci gwiazd, Beata Tadla
Dziennikarka nigdy nie miała problemu z pokazywaniem swojego syna w mediach, ale dopiero teraz wszyscy zauważyli, jak bardzo on wydoroślał, a nawet... zmężniał!

Pamiętacie, jak Jan Kietliński zaczął pojawiać się na wydarzeniach medialnych ze swoją mamą, Beatą Tadlą? Miał wówczas zaledwie kilka lat. Jest on owocem związku dziennikarki z Radosławem Kietlińskim, z którym rozwiodła się w 2014 roku. Dziennikarka potem zaczęła się spotykać z Jarosławem Kretem, który rozpadł się w tym roku. 

Polecamy:  Jarosław Kret rozlicza się z Beatą Tadlą. Chce zwrotu pierścionka!

Beata Tadla z synem Janem

Dzisiaj Jan ma już 17 lat i trzeba przyznać, że wyrasta na prawdziwego przystojniaka. Ostatnio kibicował swojej mamie w programie "Taniec z Gwiazdami", w którym Beata Tadla występuje w parze z Janem Klimentem. Choć dziennikarka często publikowała w social mediach zdjęcia z synem, to jednak wiele osób zapamiętało go jako małego chłopca. Dzisiaj wygląda on już zupełnie inaczej i mamy wrażenie, że gdyby tylko zechciał, to mógłby zdobyć dużą popularność np. w telewizji. Na razie jednak możemy go oglądać na Instagramie i to nie tylko jego mamy, ale jego samego. 

Polecamy:  Christian Grey ma bliźniaka? ten przystojniak nadal jest wolny!

Beata Tadla o relacjach z synem, Janem Kietlińskim

W niedawno udzielonym wywiadzie dla magazynu "Viva!", Beata Tadla przyznała, że syn jest dla niej najważniejszy i może z nim porozmawiać na nawet najtrudniejsze tematy. Jan ponoć jest bardzo mądrym i wrażliwym chłopakiem. 

Polecamy:  Jak wyglądała Doda, zanim stała się sławna i dlaczego tak wcześnie zaczęła się malować?

Mocno sobie ufamy. A ja nie jestem mamą kontrolującą zeszyty, dociekającą minuta po minucie, co robił i z kim był. Sam o wszystkim, lub prawie wszystkim, opowiada. Nastolatek ma już swoje życie. Nie zawsze kompatybilne z moim, to oczywiste. Nie wychowuję go na mojego klona. Zawsze go przekonywałam do samodzielnych decyzji - czytamy w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

Dziennikarka zaznacza, że zależy jej, aby syn czuł, że jest kochany, ma wsparcie i aby poznawał świat.

Czy waszym zdaniem Jan jest podobny do swojej mamy?

Beata Tadla z synem Janem
zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2020, 20:15

Nasze propozycje