Poprzedni artykuł: Brad Pitt zakochany? Spotyka się z piękną panią... profesor! Następny artykuł: Polka zwyciężyła w brytyjskim 'Top Model'! Powtórzy sukces Anji Rubik?

Tak wygląda najładniejsza pupa świata! Lepsza niż Kim Kardashian?

Ta 24-latka zrobiła karierę dzięki wytrwałości i idealnym pośladkom. Codziennie 12 milionów ludzi ogląda pupę Jen Selter, która podkeśla, że jej wygląd zawdzięcza tylko jednej rzeczy...

Co sprawiło, że przeciętna brunetka z małego miasteczka na Long Island stała się gwiazdą i "zgromadziła" 12 milionów followersów na Instagramie? Na pewno pomogły belfie, czyli butt selfie - zdjęcia własnej pupy, które Jen Selter regularnie publikuje w mediach społecznościowych.

Ile można zarobić dzięki pięknym pośladkom

A pupę Jen ma jak marzenie! Żadna Jennifer Lopez czy Kim Kardashian nie może się z nią równać. Trzeba jednak zaznaczyć, że Selter poświęca swoim pośladkom mnóstwo czasu i energii. I ma do tego lepszy powód niż próżność. Jej dochody w 2017 roku wynosiły ponad 3 miliony dolarów, a na każdym sponsorowanym poście na Instagramie Selter zarabia 15 tysięcy dolarów. 

Zobacz także: Nie lubisz robić przysiadów? Idealne pośladki uzyskasz bez nich!

Ale Jen nie koncentruje się tylko na zdobywaniu nowych obserwatorów i spieniężaniu zdjęć swoich wyćwiczonych pośladków. Wysportowana ślicznotka regularnie udostępnia fragmenty swoich treningów w mediach społecznościowych, zachęcając swoich followersów do ćwiczeń. Założyła nawet dodatkowe konto na Instagramie, na którym zainspirowani przez nią fani umieszczają zdjęcia swoich często szokujących metamorfoz.

Jen podkreśla, że jej zgrabna pupa to efekt codziennych treningów. Nie ma mowy o implantach czy zabiegach medycyny estetycznej. Są one zresztą wskazane dla pań, które natura obdarzyła płaską pupą, ktorej nie pomogą żadne ćwiczenia. Modny był m.in. Brazilian Butt Lift - zabieg nadający pośladkom krągłego kształtu oraz unoszący je. Aby osiągnąć ten efekt lekarz pobiera tkankę tłuszczową pacjentki z np. brzuch czy ud i wszczepia w pośladki. Jen Selter podkreśla, że urodziła się już z krągłą pupą, a reszta to efekt ćwiczeń.

A ciebie Jen zachęci do pójścia na siłownię? ;-)

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 19:27

Zobacz także

Nasze propozycje