Poprzedni artykuł: Budzą zainteresowanie, gdziekolwiek się pojawią - tak wygląda miłość b... Następny artykuł: Katarzyna Bujakiewicz zdradziła, jak wyglądała jej przyjaźń z Anią Prz...

Jennifer Lopez ma siostrę bliźniaczkę? Ta kobieta jest do niej łudząco podobna!

Kobieta, , tagi: Jennifer Lopez
Mimo że jest 20 lat młodsza od Jennifer Lopez, nadal ludzie mylą ją z gwiazdą. Dzięki temu Janice Garay robi furorę w internecie!

Ta 28-letnia kulturystka z showbiznesem nie ma nic wspólnego. A mimo to jest sławna prawie tak samo jak Jennifer Lopez, z którą wszyscy ją mylą. Przez to codziennie zwraca na siebie uwagę wielu osób. Naprawdę jest aż tak podobna do gwiazdy?

Zdjęcie: Instagram; Instagram (po prawej stronie Jennifer Lopez, a po lewej Janice Garay)

Janice Garay, czyli sobowtór Jennifer Lopez

W rozmowie z portalem dailymail.com Janice przyznała, że jest bardzo zdziwiona tym, jak wiele osób interesuje się nią. Otrzymuje bardzo dużo wiadomości prywatnych, w których ludzie notorycznie porównują kulturystkę do swojej idolki.

Czytając te wszystkie wiadomości, myślałam sobie, że nie jestem żadną J-Lo, jestem po prostu J. z Houston. Nigdy nie przeszło mi przez myśl, że cały świat nagle zacznie porównywać mnie do Jennifer Lopez - mówi Janice Garay.

Janice wielokrotnie powtarza, że "podobno każdy ma gdzieś swojego bliźniaka, a jej trafiła się akurat Jennifer Lopez". Garay nie bez powodu ma na swoim Instagramie ponad 151 tysięcy obserwatorów. Niekórzy oglądają jej zdjęcia dla motywacji (tylko spójrzcie na te mięśnie!), a inni chcą się pozachwycać jej urodą. Wśród jej fanów nie ma chyba nikogo, kto stwierdziłby, że nie przypomina choć odrobinę gwiazdy Hollywood.

Zobacz także: Kim Kardashian w wersji plus size? Jej fani twierdzą, że jest bardziej seksowna niż oryginał!

Janice przyznała, że oczywiście jest ogromną fanką Jennifer i marzy o tym, aby kiedyś ją spotkać. Lopez jest jej największą inspiracją. Kulturystka potrafi również świetnie upodobnić się do gwiazdy. Zwykle spina włosy w charakterystyczny dla artystki sposób i zakłada ogromne kolczyki. Dzięki temu z łatwością może oszukać nawet największego fana Jennifer! Co więcej, obie panie mają dość umięśnioną sylwetkę, a to dodatkowo potęguje wrażenie tego, że są do siebie łudząco podobne. 

W naszej galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć Janice Garay.

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 09:47

Zobacz także

Nasze propozycje