Poprzedni artykuł: Idealne pierwsze wrażenie? Sprawdź co zrobić aby on na długo nie mógł... Następny artykuł: Ta dziewczyna ma ogromną bliznę na dekolcie. Jej skóra dosłownie odpad...

Jarosław Bieniuk szczerze o swoich uczuciach: „Jest dziewczyna, dzięki której życie znów mnie cieszy’’

W najnowszym wydaniu magazynu "Viva!" możemy zobaczyć sesję Jarosława Bieniuka z dziećmi. Mąż Anny Przybylskiej, w wywiadzie szczerze opowiedział o tym, czy obecnie kogoś darzy uczuciem.

5 lat temu na okładce magazynu "Viva!" mogliśmy oglądać Anię Przybylską z dziećmi, na której w tle widzimy morze. Teraz na podobną sesję zdecydował się Jarosław Bieniuk. Dzieci są wyraźnie starsze, a w oczy rzuca się podobieństwo do mamy. Zobaczcie:  Jarosław Bieniuk z dziećmi na okładce "Vivy!"! Pozował tak, jak 5 lat temu Ania Przybylska. My się bardzo wzruszyłyśmy...

Jarosław Bieniuk w wywiadzie dla "Vivy!"

Jarosław Bieniuk w wywiadzie opowiedział m.in. o tym, jak teraz wygląda jego życie uczuciowe.

Niektórzy ludzie chcieliby ciągle oglądać go jako pogrążonego w żałobie wdowca i czasem potrafią w uszczypliwy sposób komentować zdjęcia, na których piłkarz np. odpoczywa ze znajomymi, ale jak sam przyznaje: "życie ma swoje prawa, wiele osób rozumie to, że młody facet – wewnątrz mam ciągle dwadzieścia pięć lat - nie może do śmierci być sam".

Polecamy:  Jarosław Bieniuk zrobił to dla dzieci. "Ania Przybylska byłaby z niego dumna!"

Czy Jarosław Bieniuk ma kobietę?

- Ja to rozumiem i cieszę się, że potrafisz ułożyć sobie to życie. I że jest ktoś, kto pomoże Ci udźwignąć ciężar samotnego ojcostwa.
- To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boję się tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały - czytamy w wywiadzie dla "Vivy!".

Ponadto Jarosław Bieniuk podkreśla, że: "Ania wie o tym, że zawsze będzie dla mnie kimś bardzo ważnym i nic tego nigdy nie zmieni". Piłkarz podkreślił też, że rozmawia, wspomina z dziećmi Anię, jeździ na cmentarz, opowiadają jej o domu. 

Cały wywiad znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu "Viva!"

Polecamy:  "Zaczęła to jako jedna z pierwszych w Polsce - Bieniuk wspomina Anię Przybylską

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 22:25

Zobacz także

Nasze propozycje