Poprzedni artykuł: Jak kiedyś wyglądała Magda Pieczonka? Niewiarygodna metamorfoza makija... Następny artykuł: Coraz więcej osób decyduje się na „paperclipping”. Na czym polega ta n...

Bieniuk zostanie po raz czwarty ojcem! "Jarek uznał to za problem" - twierdzi matka dziecka

Kobieta,
,
, tagi: Jarosław Bieniuk
Martyna Gliwińska jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem. Projektantka wnętrz potwierdziła w jednym z magazynów, że spodziewają się dziecka.

Wydawało się, że po wielu tygodniach walki o dobre imię, Jarosław Bieniuk będzie chciał odpocząć od medialnego rozgłosu. Tymczasem jego była już partnerka ogłosiła w rozmowie z magazynem "Na żywo", że niebawem powitają na świecie ich pierwsze dziecko.

Jarosław Bieniuk będzie ojcem 2019

Zdjęcie: Ons.pl

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk będą rodzicami

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk byli parą przez blisko trzy lata. Fani pary przeżyli szok, kiedy w 2018 roku media poinformowały o rozstaniu. Były piłkarz i projektantka wnętrz zakończyli związek w przyjaźni, ale najwidoczniej resztki ich uczucia w jakiś sposób przetrwały. W ostatnich miesiącach znów się do siebie zbliżyli, czego owocem jest jeszcze nienarodzone dziecko.

Informacja o ciąży Martyny została oficjalnie potwierdzona przez nią samą. To normalne, że zapragnęła podzielić się ze światem tak cudowną informacją. W końcu to dla niej wielkie przeżycie. No właśnie - tylko dla niej... Podobno Martyna i Jarosław od dawna ze sobą nie rozmawiają. Okazuje się, że były piłkarz nie jest tak entuzjastycznie nastawiony do całej sytuacji. Miał uznać ich nienarodzone dziecko za... problem.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem (...) - powiedziała Martyna Gliwińska w rozmowie z magazynem.

Dziennikarzowi dwytygodnika "Party" udało się potwierdzić tę informację. Martyna Gliwińska naprawdę jest w ciąży i już wkrótce zostanie mamą. Biorąc pod uwagę ogromne wsparcie, jakie dawała Jarosławowi Bieniukowi, kiedy został oskarżony o brutalny gwałt na znajomej, jego słowa musiały ją naprawdę zaboleć. Jak wyznała w rozmowie z "Na żywo" na razie przygotowuje się do roli samotnej matki

Pytanie czy i kiedy Jarosław Bieniuk zdecyduje się na skomentowanie ciąży byłej partnerki? Przypomnijmy, że jego życiową partnerką była aktorka Anna Przybylska, z którą nigdy nie zdecydowali się wziąć ślubu. Mają troje dzieci: córkę Oliwię (2002) oraz synów, Szymona (2006) i Jana (2011).

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 03:24

Nasze propozycje