Poprzedni artykuł: Zdjęcia dojrzałej pary w negliżu podbijają internet Następny artykuł: Opowiedz historię miłosną i wygraj

Jennifer Aniston napisała list do mediów. Co ją skłoniło?

W mediach co chwilę pojawiają się plotki o tym, że gwiazda jest w ciąży, choć nic takiego nie ma miejsca. Aktorka postanowiła położyć kres m.in. tym nieprawdziwym doniesieniom.

Decydując się na pracę w mediach należy mieć na uwadze, że będziemy pod lupą tabloidów. Doskonale o tym wie Jennifer Aniston, która od lat walczy z plotkami na swój temat. 

Czytaj też:  Z kim się kolegują gwiazdy? Wzięłyśmy pod lupę Maffashion

Aktorka postanowiła coś z tym zrobić. Na łamach Huffington Post opublikowała oświadczenie, w którym czytamy, że m.in. nie jest w ciąży i ma dość osądzania jej wyglądu. Opisuje też swoje codzienne życie, w którym boryka się z natarczywymi fotografami chcącymi za wszelką cenę zrobić sensacyjne zdjęcie nie zwracając uwagi na to, czy przy okazji nie cierpią jacyś przypadkowi ludzie.

Jennifer Aniston porusza również kwestię traktowania kobiet. Podkreśla, że obecnie naszą wartość wyznacza to, czy posiadamy  dzieci oraz jaki jest nasz stan cywilny. Ponadto media od najmłodszych lat wpajają nam, że jeżeli nie wyglądamy jak supermodelki i osoby z okładek, to nie jesteśmy godne uwagi. 

Cały list znajdziecie na łamach Huffington Post TUTAJ

Co sądzicie o takim przedstawieniu sytuacji? 

Zobaczcie także:  Zdjęcia dojrzałej pary w negliżu podbijają Internet

zdjęcia: ONS

Mamy dla was propozycje naturalnych olejków do twarzy

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 19:24

Zobacz także

Nasze propozycje