Poprzedni artykuł: Talia tej kobiety ma tylko 47 cm, a ona i tak uważa ją za zbyt szeroką... Następny artykuł: Bołądź tańcząca na rurze, zbuntowana Wieniawa... Co jeszcze zobaczymy...

Jennifer Aniston rozstała się z mężem! Czy wróci do Brada Pitta?

Kobieta, , tagi: rozwód, Jennifer Aniston, Brad Pitt
To już pewne - Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się po dwóch latach małżeństwa. Oświadczenie, które wydali poruszyło całe Hollywood.

Krążące od miesięcy plotki wreszcie się potwierdziły. Rozstanie tych dwojga wisiało w powietrzu już od jakiegoś czasu. O tym, że w ich małżeństwie nie układało się, mówiono głośno w całym Hollywood. Końcówka 2017 roku była dla Jennifer i Justina dość wyczerpująca. Ich kłótnie były na ustach największych magazynów plotkarskich.

Zdjęcie: AFP/EAST NEWS

Pojawia się tylko pytanie, co jest powodem ich rozstania? Biorąc pod uwagę fakt, że największe ciacho Hollywood, a przy tym były (pierwszy) mąż gwiazdy "Przyjaciół", jest obecnie wolnym strzelcem, natychmiast pojawiły się spekulacje, że Jennifer Aniston i Brad Pitt się zejdą. Podobno Theroux też ma sporo za uszami - krążą plotki, że zakochał się w koleżance z planu zdjęciowego, pięknej Emmie Stone. W końcu aktorzy wystosowali wspólne oświadczenie.

Jennifer Aniston rozwodzi się!

Po siedmiu latach bycia razem, a zaledwie po dwóch latach małżeństwa, nie chcą być już razem. Ostatni raz Aniston i Theroux byli widziani razem w październiku ubiegłego roku. Gwoździem do trumny stały się Święta Bożego Narodzenia, które spędzili oddzielnie. Niedługo później Theroux wyprowadził się z ich posiadłości. Złożenie papierów o separację było już tylko formalnością. 

Zobacz także:Najpiękniejsza para Hollywood rozwodzi się! Dlaczego Jolie i Pitt nie chcą być już razem?

Największą zagadką pozostaje powód tego głośnego rozstania. Aby uciąć krążące już w świecie mediów spekulacje, Aniston i Theroux wydali specjalne oświadczenie. W treści napisali:

Chcemy ograniczyć kolejne spekulacje. Dlatego też postanowiliśmy oficjalnie poinformować, że pod koniec ubiegłego roku podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Chcemy jednak pozostać przyjaciółmi. W normalnych okolicznościach zachowalibyśmy tę wiadomość dla siebie. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nasza branża żyje plotkami i nikt nie przepuści okazji do tworzenia sensacyjnych teorii. Dlatego chcieliśmy sami poinformować o tym, dlaczego się rozstajemy. Jakiekolwiek informacje na temat naszej separacji od osób trzecich, są niczym innym jak niepotwierdzonymi plotkami. Jesteśmy przyjaciółmi, których droga jako pary rozeszła się, ale chcemy kontynuować naszą znajomość.

Dla fanów pary jest to na pewno niemałe zaskoczenie. Aniston i Theroux pobrali się 5 sierpnia 2015 roku. O szczegółach ceremonii wiadomo tylko tyle, że zaproszeni zostali wyłącznie najbliżsi dla pary. Do mediów nie wyciekły nawet zdjęcia sukni ślubnej Jennifer. Również fotografie z wesela pozostały wyłączną pamiątką nowożeńców. 

Zobacz także: Angelina Jolie pierwszy raz o rozstaniu z Bradem Pittem

Mimo że serialowa Rachel Green rozwiodła się z Bradem Pittem już dawno temu (w 2005 r.,po pięciu latach małżeństwa), podobno całe Hollywood marzy o tym, by do siebie wrócili. Musimy przyznać, że tworzyli razem całkiem zgraną parę. Czy planują dać sobie jeszcze jedną szansę? Mało prawdopodobne, ale przecież w życiu nie można być niczego pewnym. 

Zdjęcie główne: Willy Sanjuan/Invision/AP/Fotolink

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:18

Zobacz także

Nasze propozycje