Poprzedni artykuł: Ta kobieta zaliczyła dramatyczną wpadkę z samoopalaczem! Na jej widok... Następny artykuł: Masz zdolności plastyczne? Sprawdź jak możesz wykorzystać je zawodowo!

Świetna figura Jennifer Lopez to ściema. Mamy na to dowody!

Możesz zapomnieć o kompleksach i zatopić zęby w ulubionym ciachu! Jennifer Lopez wcale nie jest takim ideałem. Nad swoim tłuszczykiem panuje nie tylko ćwicząc i przestrzegając diety...

Jennifer Lopez lubi chwalić swoim wysportowanym ciałem. W mediach społecznościowych aktorka i piosenkarka często publikuje zdjęcia, na których widać jej zgrabną sylwetkę i onieśmielającą muskulaturę. Okazuje się jednak, że wspaniała figura Lopez to - wbrew jej deklaracjom - nie tylko efekt regularnych ćwiczeń i odpowiedniej diety. Paparazzi zgromadzili dowody na to, że w zapanowaniu na tłuszczykiem pomaga Jennifer także... modelująca bielizna.

Fot.: East News

Jennifer Lopez przyłapana w bieliźnie wyszczuplającej

Niedawno, śledzący Lopez i jej narzeczonego Aleksa Rodrigueza, zrobili jej odrobinę kompromitujące zdjęcie. Na fotce łatwo zauważyć bieliznę wyszczuplającą pod sukienką z dużym rozcięciem. Jennifer próbowała zapanować nad połami swojej ryzykownej kreacji, przytrzymując je ręką i osłaniając się torebką. I zapewne robiła to nie tylko z wrodzonej wstydliwości, ale też żeby ukryć swoje modelujące szorty. Lopez kolejny raz została przyłapana w obciskającej bieliźnie.

Noszenie majtek czy spodenek, dzięki którym sprawia wrażenie szczuplejszej, to nie grzech. Ale mamy wrażenie, że Lopez bardzo zależy na tym, żeby wszyscy postrzegali ją jako kobietę bardzo naturalną, która na swoje piękne ciało "ciężko zapracowała"...

Fot.: East News

Zobacz także: To dzięki tym kosmetykom Jennifer Lopez wygląda tak dobrze! Większość z nich znajdziesz też w Polsce

A wy co myślicie o Jennifer Lopez w spanxach?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 18:18

Nasze propozycje