Poprzedni artykuł: Koniec z długimi blond włosami? Blake Lively diametralnie zmieniła się... Następny artykuł: Ludzie mówią, że wygląda jak 'beczka ze smalcem', a ona nie zamierza s...

Jessica Mercedes pozuje do zdjęć u boku Kim Kardashian! Gdzie tym razem poleciała blogerka?

Kobieta, , tagi: Glov, jessica mercedes, rękawica do demakijażu, the master class
Jessica Mercedes od lat wiedzie prym wśród polskich blogerów, a jej stylizacje doceniane są przez najbardziej prestiżowe serwisy i magazyny modowe na świecie. Blogerka może pochwalić się zagranicznymi podróżami, imiennymi zaproszeniami na prezentacje kolekcji największych domów mody, oraz współpracą i udziałem w kampaniach reklamowych takich marek, jak Dior!

Jessica wróciła właśnie do kraju z czterodniowej podróży do Dubaju. Blogerka poleciała tam na zaproszenie producenta akcesoriów kosmetycznych GLOV, aby wziąć udział w profesjonalnych warsztatach makijażu The Master Class prowadzonych przez Mario Dedivanovica. Na wydarzeniu nie zabrakło muzy i przyjaciółki artysty – Kim Kardashian, która wystąpiła w roli modelki. Dedivanovic zaprezentował na jej twarzy, jak wykonać perfekcyjny makijaż przy użyciu bestsellerów kosmetycznych od marek z całego świata. Polskim akcentem była rękawica do demakijażu GLOV od założonej w 2011 roku w Warszawie spółki Phenicoptere. GLOV to innowacyjny produkt, który pozwala na demakijaż całej twarzy jedynie za pomocą wody. Specjalne włókna dokładnie usuwają makijaż i wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, nie narażając jej przy tym na podrażnienia. GLOV to rękawica dedykowana kobietom o cerze wrażliwej, ze skłonnością do reakcji alergicznych. Produkt przeznaczony jest do wielokrotnego użytku, za co pochwalił go sam Mario Dedivanovic.

Po trwającym ponad 5 godzin szkoleniu każda z zaproszonych osób mogła zapozować u boku najpopularniejszej z sióstr Kardashian i jej wizażysty. Z możliwości tej skorzystała Jessica Mercedes, a swoje selfie z Kim opublikowała na Instagramie.

To jednak nie jedyne atrakcyjne, jakie czekały na Jessicę podczas kilkudniowego wyjazdu z GLOV. Oprócz udziału w warsztatach The Master Class i spotkaniu z Kim Kardashian, blogerka zwiedziła Abu Dhabi oraz uczestniczyła w luksusowym rejsie na jachcie i wyprawie na pustynne safari. 

Jessica nie kryła podekscytowania wywołanego zaproszeniem do Dubaju. Cały wyjazd blogerka udokumentowała na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Jessica Mercedes nie skończyła jeszcze 24 lat, a dzięki blogowi podróżuje po świece, realizując swoje marzenia i plany. Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych inspirujących wyjazdów! 

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje