Poprzedni artykuł: Jak zmienić swoje sny? Mamy 5 skutecznych sposobów Następny artykuł: Naklejane tatuaże są już passe! Nowy trend ozdabiający ciało podbija i...

Jest już żonaty, a może wciąż żartuje? Cała prawda o ślubie Kuby Wojewódzkiego!

Tego naprawdę nikt się nie spodziewał! Najsłynniejszy kawaler RP... usidlony.

Od jakiegoś czasu najbardziej znany kawaler w Polsce nieustannie podsycał atmosferę niepewności wokół swojego ślubu. Publikował na swoim Instagramie zdjęcia, które "sugerowały", że razem z modelką Renatą Kaczoruk (obecnie gwiazdą programu „Azja Express”) powiedzieli sobie już sakramentalne „Tak”. Ale chyba nikt nie był do końca przekonany, czy dziennikarz rzeczywiście się ożenił, czy tylko prowokuje. Jak wyglądała ta "zabawa" z mediami?

Wojewódzki już po ślubie

Najpierw Kuba opublikował swoje zdjęcie w garniturze, pod którym napisał: #jaki#ślub#taka#wenecja. Fani w komentarzach gratulowali dziennikarzowi, ale byli też tacy, którzy uważali, że to kolejny żart „króla TVN-u”.

#jaki#slub#taka#wenecja#pan#mlody#szyk#styl#beauty#drmartens#heavyduty#czyste#piekno

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Później Wojewódzki pochwalił się zdjęciem z... miesiąca miodowego. Fani dziennikarza pisali, że jeśli informacje o jego ślubie są JEDNAK prawdziwe, to jest w takim razie czego gratulować. Obok zdjęcia można znaleźć podpis: #podróż#poślubna#nie#przeszkadzać#proszę.

#podroz#po#slubna#nie#przeszkadzac#prosze

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Oliwy do ognia dodała sama Renia, która z kolei na swoim Instagramie wrzuciła fotkę z podpisem: "Zrobiło się tak ślubnie".

Jednak dopiero teraz wszystko stało się jasne! Podczas ostatniej emisji swojego programu w TVN Wojewódzki wszystko potwierdził. W trakcie rozmowy z Andrzejem Sewerynem wyznał:

Nie wiem, czy nie przesrałem sobie życia. Hajtnąłem się.

#pojedynek#na#obraczki#andrzejseweryn#kubawojewodzki#5:1#wtorek#tvn#skecherspolska @skechers_poland

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Wygląda na to, że Renata i Kuba to jedna z niewielu par, której NAPRAWDĘ udało się utrzymać wszystkie ślubne informacje w tajemnicy. I od razu nasuwa się pytanie - jak to możliwe, że to właśnie piękna i młoda modelka "usidliła" dziennikarza? Przecież nie udało się to nawet Ani Musze, która z Wojewódzkim była związana przez cztery lata...

Kim jest Ranata Kaczoruk?

Mimo że dziennikarza i jego żonę dzielą 23 lata, to chyba są bratnimi duszami. Parą są już trzy lata i od początku nie ukrywali tego uczucia - razem pojawiają się np. na premierach teatralnych. Renata Kaczoruk zajmuje się modelingiem. Ukończyła dwa fakultety: studia matematyczno-przyrodnicze na UW i psychologię na SWPS. Niewiele osób wie, ale ma również siostrę bliźniaczkę - Agatę.

Renata wystąpiła na okładce „Elle” oraz była twarzą marki Simple. Występowała na pokazach mody znanych projektantów - między innymi Celine, Jeana Paula Gaultiera czy też Giorgio Armaniego. Grała również w serialu „Pierwsza miłość”. Ostatnio stała się znana szerszej publiczności dzięki swojemu udziałowi w programie TVN "Azja Express". 

A my oczywiście gratulujemy młodej parze :)

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 16:14

Zobacz także

Nasze propozycje