Poprzedni artykuł: Uczestniczka programu „Projekt Lady” przyznała się do prostytucji Następny artykuł: Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę w Photoshopie? Na zdjęciach... nie ma...

Pierwsze oficjalne wyjście Joanny Krupy po porodzie! Gwiazda nie wstydzi się eksponować pociążowego brzuszka

Modelka dwa tygodnie po porodzie wbiła się w obcisłą sukienkę i wybrała się na galę charytatywną. Chociaż jej wciąż powiększonego brzuszka nie udało się ukryć, Krupa wyglądała olśniewająco!

Joanna Krupa zasługuje na oklaski! Zaledwie dwa tygodnie po nie najłatwiejszym porodzie, modelka pojawiła się na charytatywnej imprezie, z której dochód przeznaczony został na pomoc rodzinom policjantów poległych na służbie. Krupa odważnie wybrała na tę okazję bardzo obcisłą sukienkę, podkreślającą jej wciąż powiększony po ciąży brzuch. Ale i tak wyglądała świetnie!

Fot.: Instagram

Joanna Krupa po porodzie

40-letnia modelka nie miała w ciąży lekko. Nie dość, że sam w sobie "błogosławiony stan" jest dla kobiety dość uciążliwy, Krupa musiała jeszcze radzić sobie z atakami internetowych trolli, którzy surowo i bezwzględnie oceniali jej zmienione ciążą ciało. Spodziewaliśmy się, że po takich doświadczeniach Krupa na dłużej wycofa się z publicznego życia, żeby oszczędzić sobie kolejnych przykrych komentarzy dotyczących tym razem jej pociążowej figury. Tymczasem, zaledwie dwa tygodnie po urodzeniu córeczki Joanna pojawiła się na charytatywnych rozgrywkach pokerowych gwiazd organizowanych przez policję Los Angeles.

Na tę okazję Joanna Krupa wybrała dość ryzykowną stylizację. Ale obcisła sukienka ostatecznie okazała się świetnym wyborem. Czerń, jak wiadomo, to bardzo elegancki kolor, który na dodatek sprawia, że wygląda się szczuplej. Na dodatek, sukienka Krupy miała hiszpański dekolt i podejrzewamy, że on bardziej przyciągał wzrok obserwatorów, niż odrobinę odstający brzuszek świeżo upieczonej mamy. ;-)

Zobacz także: Gwiazda pokazała brzuch po ciąży. Reakcja fanów: "Brawo za odwagę!"

My jesteśmy pod wrażeniem wyglądu Krupy. Nie uważamy też, żeby lekko powiększony brzuch po ciąży był czymś, czego powinna się wstydzić.

A wam jak się podoba Joanna Krupa dwa tygodnie po narodzinach dziecka?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2020, 22:29

Nasze propozycje