Poprzedni artykuł: Pięć lat po śmierci Anny Przybylskiej jej fani pięknie uczcili jej pam... Następny artykuł: Co zrobić, jeśli partner wcześniej sypiał z dużo starszymi kobietami?

Joanna Krupa urodziła! Znamy imię córeczki modelki

Dzień po ostatniej wizycie kontrolnej, Krupa urodziła córeczkę. Sądząc po wpisie świeżo upieczonej mamy, poród nie był najłatwiejszy...

Nareszcie jest! Pierwsze dziecko Joanny Krupy i jej męża Douglasa Nunesa przyszło na świat dzień po ostatniej wizycie kontrolnej modelki u ginekologa-położnika. Niecałą dobę po porodzie, na Instagramie Krupy pojawiły się pierwsze zdjęcia jej i jej córeczki. Sądząc po tych fotkach i zamieszczonych przy nich opisie, narodziny dziecka były dla Joanny Krupy wzruszającym, ale też bardzo trudnym doświadczeniem...

Joanna Krupa urodziła!

Prowadząca show "Top Model" długo czekała na tę chwilę! Niecałe pół roku po tym, jak ogłosiła swoją ciążę, Joanna Krupa urodziła śliczną dziewczynkę. Maleństwo przyszło na świat w 39. tygodniu ciąży, i mierzy niecałe 51 cm oraz waży trochę ponad 3 kg. Pierwsze dziecko 40-letniej i biznesmena o irlandzko-portugalskich korzeniach zostało nazwane Asha-Leigh

Narodziny pierwszego dziecka ewidentnie był dla Krupy bardzo trudnym doświadczeniem. Niedługo przed rozwiązaniem, zdradziła dziennikarzowi magazynu "People", że "strasznie boi się porodu":

Ale wiem, że z moim mężem i mamą przy boku, poradzę sobie. W końcu miliony kobiet urodziły dzieci. Nic mi nie będzie, bo jestem twardzielką i wiele trzeba, żeby mnie złamać.

Przy trzech zdjęciach z porodówki opublikowanych na Instagramie, gwiazda TVN napisała między innymi:

Jeden z najbardziej niesamowitych, wzruszających i trudnych dni mojego życia. Mam tylko tyle do powiedzenia: kobiety to prawdziwe wojowniczki.

Zobacz także: Julia Rosnowska urodziła. W trakcie porodu do akcji wkroczyła policja...

Joanna Krupa, pomimo ogromu pracy przy ósmej edycji programu "Top Model" i zaskakujących ataków internautów, przeszła przez ciążę promieniejąc i nie tracąc dobrego humoru. Teraz życzymy jej szybkiego powrotu do formy, a maleńkiej Ashy-Leigh – szczęścia, zdrowia i (dla dobra mamusi) przespanych nocy. ;-)

Zdjęcie główne: ONS 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 lutego 2020, 00:43

Nasze propozycje