Poprzedni artykuł: Julia Wieniawa i Antek Królikowski znowu razem. W nowym filmie zagrają... Następny artykuł: Włoski aktor i model dołącza do obsady filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Pr...

Joanna Przetakiewicz w ogniu krytyki! Przewoziła psa… między nogami kierowcy

Wystarczyło jedno InstaStories, by na profilu Joanny Przetakiewicz zawrzało, a wszystko przez sposób, w jaki projektantka postanowiła przewozić w samochodzie swojego ukochanego szczeniaczka. Według fanów, celebrytka naraziła na niebezpieczeństwo nie tylko zwierzaka, ale też innych. To trzeba zobaczyć!

Ostatnio życie nie rozpieszcza Joanny Przetakiewicz. Po głośnym skandalu z aferą metkową, kiedy okazało się, że wbrew publicznym deklaracjom część odzieżowej kolekcji La Manii produkowana w Bangladeszu, a nie w Polsce, na jaw wyszły kolejne szokujące fakty. Ujawniono, że niektóre designerskie dodatki do domu, wcale nie są projektowane przez markę celebrytki, lecz skupowane od innych firm, a następnie metkowane dumnie brzmiącą nazwą La Mania Home i sprzedawane za krocie. By tego było mało,Joanna Przetakiewicz po raz kolejny musi zmagać się z kryzysem wizerunkowym. A wszystko przez na pozór niewinne InstaStories, w którym główną rolę odegrał jej szczeniaczek o uroczym imieniu Mania.

Zobacz także: Iwona Burnat pofarbowała psa na różowo

Internauci zarzucają Joannie Przetakiewicz, że naraża zdrowie i życie swojego psa

Joanna Przetakiewicz należy do tych gwiazd, które uwielbiają chwalić się swoim życiem w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu celebrytki regularnie pojawiają się wiec nie tylko jej kolejne projekty zawodowe, modowe inspiracje, egzotyczne wakacje, ale też urocze sceny z życia rodzinnego, w których od pewnego czasu coraz częściej uczestniczy uroczy piesek projektantki – Mania. Również podczas wyborów, ukochana Rinke Rooyensa nie omieszkała pochwalić się fanom swoją podróżą do sztabu wyborczego. I nie było by w tym nic gorszącego, gdyby nie sposób, w jaki Joanna postanowiła przetransportować swojego pieska.

Nie spodziewajcie się Mani na kolanach Joanny, ani jej ukochanego, również kojec, czy transporter nie wchodzą tu w grę. Joanna Przetakiewicz uznała, że najlepszym miejscem dla jej pupila będzie przestrzeń pomiędzy nogami kierowcy, a pedałami.

Wracamy z Manią po głosowaniu – pochwaliła się wypełnieniem swojego obywatelskiego obowiązku Joanna Przetakiewicz.

Zdjęcie: Screen InstaStories @joannaprzetakiewicz

Zobacz także: To, co Małgorzata Rozenek-Majdan zrobiła z psem obrzydziło fanów. Przesadziła?

Choć wiele osób pochwaliło celebrytkę za obywatelską postawę, nie zabrakło również gorzkich słów krytyki podkreślających, że taki sposób przewożenia czworonoga, jaki wybrała Joanna, mógł skończyć się prawdziwą tragedią.

Pani Joanno, warto wydać 5 złotych, wozić psa przypiętego. Jazda przy pedale gazu czy hamulcu jest co najmniej nieodpowiedzialna – napisała jedna z fanek.

Reakcja projektantki była natychmiastowa. Nie tylko przyznała się do błędu , ale też podziękowała za zwrócenie jej uwagi.

Wszystko mamy i tak wozimy. To był moment. Ogólnie bardzo mądra i słuszna uwaga. Dziękuję – odpowiedziała Joanna Przetakiewicz.

Internautka nie dała jednak za wygraną, podkreślając, że o wypadkach również decydują sekundy.

Wypadek to tez jest moment, myśli się ZAWSZE – napisała jedna z fanek.

Na opublikowanym przez Joannę Przetakiewicz nagraniu trudno ocenić, czy auto dołączyło się do ruchu drogowego, niemniej nie ulega wątpliwości, że promowanie tak niebezpiecznych postaw jest skrajnie nieodpowiedzialne.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 lipca 2020, 22:46

Nasze propozycje