Poprzedni artykuł: Pamiętacie najsłynniejszą małą Miss? Zobaczcie, jak dziś wygląda Honey... Następny artykuł: Nie daj się zaskoczyć, czyli 5 rzeczy, które zawsze powinnaś mieć w to...

Pamiętacie Jolę Rutowicz? Zmieniła fryzurę, makijaż i zdjęła tipsy. Teraz jest nie do poznania!

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Co za metamorfoza! Kiedyś Jolanta Rutowicz szokowała swoim plastikowym wizerunkiem. Zmiana makijażu i koloru włosów sprawiły, że to inna kobieta!

Jolanta Rutowicz, gwiazdka show „Big Brother" to doskonały przykład na to, jak kolor włosów, makijaż i manicure potrafią zmienić wizerunek. Kiedyś była fanką jednorożców, solarium i niebotycznie długich tipsów. Uwielbiała również doczepiane włosy oraz kuse spódniczki, które odkrywały więcej niż zakrywały. Jeszcze w 2008 i 2009 roku prezentowała się tak:

Zdjęcie: Ons.pl

Jak zmieniła się Jola Rutowicz?

Jola Rutowicz stała się znana głównie dzięki udziałowi w czwartej edycji reality-show "Big Brother", którą to zresztą wygrała. Kontrowersyjny wizerunek i specyficzny (mówiąc szczerze inflantylny) styl pozwoliły jej dość szybko zaistnieć. Tak barwnej postaci w polskim show-biznesie wówczas nie było. Rutowicz pojawiała się na wielu imprezach branżowych, gdzie natychmiast zwracała uwagę fotoreporterów. Związała się również z aktorem, Jarosławem Jakimowiczem.

Zobacz także: Najmłodsza "żywa Barbie" ma tylko 7 lat. Jej matka postanowiła, że zostanie gwiazdą

Mocny makijaż aż po same łuki brwiowe, intensywnie różowe usta i pluszowy jednorożec były jej znakami rozpoznawczymi. Po „Big Brotherze" zaproponowano jej udział w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Odpadła już w drugim odcinku... 

Zdjęcie: Ons.pl

Później Jola Rutowicz zniknęła ze ścianek i przestała się pokazywać publicznie. Dlaczego? Jak się okazało, Rutowicz postanowiła wyemigrować do Stanów Zjednoczonych. Celebrytka ma obecnie 33 lata, pracuje jako modelka i prowadzi dość wystawne życie - mieszka w Miami, gdzie jeździ luksusowymi samochodami i pływa drogimi jachtami. Nie stroni również od imprez. 

Aż trudno było nam w to uwierzyć, ale po starej Joli Rutowicz nie ma śladu! Zobaczcie w naszej galerii, jak ona teraz wygląda.

Zdjęcie główne: Instagram.com/vogulepolandofficial

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 10:12

Zobacz także

Nasze propozycje